Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame

HomePortalGalleryRegistracijaLogin
Traži

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Wed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Tue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Fri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Fri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Tue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Tue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Tue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Tue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Wed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

Share | 

Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator

Broj komentara : 34
Registration date : 2009-02-25

KomentarNaslov komentara: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Thu Feb 26, 2009 1:50 am

lol!
Na vrh Go down
http://malaraja.forumattivo.com
Nuna MR
Moderator
Moderator

Broj komentara : 256
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Tue Mar 03, 2009 11:02 am

Prekrasno,presretno...ma osjecaj koji se rijetko moze ponoviti.
I tako je tokom cijele trudnoce,samo sam sad malo na kraju isprepadana,ali valjda je i to normalno. :face: :face: cheers
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član

Broj komentara : 37
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Tue Mar 03, 2009 2:27 pm

super sam se osječala, bila sam presretna kad sam vidjela plusič i sad sam sretna jer maleni dolazi uskoro...ali me lovi strah...uh ma proči če sve to... Very Happy
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator

Broj komentara : 1108
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Tue Mar 03, 2009 5:11 pm

Kada sam prvi put ugledala svoj plusic sva sam zadrhtala,
nisam mogla vjerovati.
Ma presretna
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator

Broj komentara : 1197
Registration date : 2009-02-25

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Tue Mar 03, 2009 11:21 pm

Malo zateceno,ali presretno happy

Moderator
Moderator

Broj komentara : 210
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-04

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Thu Mar 05, 2009 1:48 am

ja svoj plusic najprije nisam ni ugledala i razocarano krenula dalje kad ajd reko da jos jednom pogledam kad dvije linije lol! eh onda sam skakala
Na vrh Go down
http://neckodina.weddingannouncer.com/
S.mama MR
Moderator
Moderator

Broj komentara : 455

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Thu Mar 05, 2009 1:17 pm

Sumnjala sam na trudnocu,ali kad sam vidjela dvije crtice bila sam presretna,plakala sam od srece Laughing I sada ga cuvam Laughing
Na vrh Go down
Mamyca MR
Moderator
Moderator

Broj komentara : 111
Mjesto : Mostar
Registration date : 2009-03-02

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Thu Mar 05, 2009 4:58 pm

Ispocetka malo zacudjeno,ali kad sam dosla sebi,mislim da nije bilo sretnije osobe. Very Happy
Na vrh Go down
Vesela
Novi član
Novi član

Broj komentara : 13

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Fri Mar 06, 2009 6:19 pm

uhhhh tako nemirno i s uzbudjenjem sad ugledala svoj plusic...jaooo ma neopisivo,jos me euforija drzi
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član

Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Sun Mar 08, 2009 5:30 am

mi smo uradili jedan test zajedno i nista sljedeci mjesec ja kupim i sakrijem uradim sama i pocnem da urlam iz kupatila on se jadnik prepao al te face blijed kao krpa nezna ni sta prica..a valjda sam i problijedila ja znam da sam tad trebala u tecu smjenu pojma nemam kako sam docekala jutro ja s posla moj muz kao na megafon vec razglasio bigg huug evo dok pisem o tome puno srce treperi bigg huug happy hart
Na vrh Go down
Ida
Novi član
Novi član

Broj komentara : 20

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Mon Mar 09, 2009 12:33 am

Pa zabrinuto, nisam to bas planirala...ali je to nesto najljepse sto mi se desilo u zivotu
Na vrh Go down
Almaa
Extremni član
Extremni član

Broj komentara : 151
Registration date : 2009-03-06

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Mon Mar 09, 2009 12:20 pm

uhh kad se sjetim kako sam se tresla od uzbudjenja i dragosti i ja i MM ...prvi put sam uradila test i nije mi nista pokazalo i kroz hevtu ja otisla opet kupila jer sam bas imala taj neki osjecaj da sam trudna i kad sam ga uradila mogla sam se onesvijestit Laughing nesjecam se koliko dugo sam gledala u test nisam mogla da povjerujem..a naj bolje je slijedilo kad sam MM rekla srculence
Na vrh Go down
http://facebook.com
Bebana27
Novi član
Novi član

Broj komentara : 14
Mjesto : Gornji Vakuf
Registration date : 2009-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Wed Mar 11, 2009 3:55 pm

nakon skorom 1 god ugledala sam svoj plusic niko od mene sretniji nije bio.
kad sam saopstila mm da sam trudna on je stao gleda u mene a osmijeh od uha do uha hashaha sretni smo i jedva cekamo nasu malu dusicu kolica i beba
Na vrh Go down
Camm MR
Moderator
Moderator

Broj komentara : 219
Registration date : 2009-02-27

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Wed Mar 11, 2009 5:45 pm

hm....osjecala sam se izgubuljeno bila sam jako iznenadjena
jer se nisam nadala... usput slavila sam svoj rodjendan
to je bio naj-naj ljepsi rodjendan u mom zivotu. rodjendan dobrodosli isabella srce srce
Na vrh Go down
Adminko MR
Moderator
Moderator

Broj komentara : 326
Registration date : 2009-03-09

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Wed Mar 11, 2009 10:24 pm

malo uplašeno,ali presretno..i ja ga još uvijek čuvam(mislim test)..
Na vrh Go down
Almaa
Extremni član
Extremni član

Broj komentara : 151
Registration date : 2009-03-06

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Thu Mar 12, 2009 11:41 am

ija sam bila ostavila test da cuvam ali sada pojma nemam gdje mi je od onod uzbudjenja ko zna mozda sam i bacila umjesto ostavila hashaha
Na vrh Go down
http://facebook.com
Bebana
Extremni član
Extremni član

Broj komentara : 215
Mjesto : Bihac-Gornji Vakuf
Registration date : 2010-11-02

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Tue Nov 09, 2010 3:48 pm

ja kad sam ugledala svoj plusic bila sam najsretnija osoba nasvijetu
jos uvijek imam test
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?   Today at 1:35 pm

Na vrh Go down

Kada ste ugledali svoj plusić kako ste se osjećali?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1