Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)

Go down 
+4
Nessa MR
Adminko MR
Almaa
Nuna MR
8 posters
AutorPoruka
Nuna MR
Moderator
Moderator
Nuna MR


Broj komentara : 256
Age : 40
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 2:53 pm

Drage moje,koliko ste dobile na kilazi tokom tih lijepih smajli mjeseci?

Ja sam na prvom pregledu 6/7 imala 62,5 kg.
Neki dan 36/37 imala sam 75kg. smjesko

Nisam ravnomjerno dobijala na kilazi,znalo se desiti da nista ne dobijem za mjesec,a naredni da dobijem i 4 kg. zid
Na vrh Go down
Almaa
Extremni član
Extremni član
Almaa


Broj komentara : 151
Age : 37
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-06

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 3:02 pm

ja sam 16 dobila u trudnoci pa eto jos uvijek imam tri kile viska koje su mi haman u stomaku smjesko
Na vrh Go down
https://facebook.com
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 35
Registration date : 2009-03-09

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 10:52 pm

14.5 kg..i još imam viška 4 plus 6 prije trudnoće to je 10 za skinit.. Laughing Laughing
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 11:39 pm

Uf ja nesmijem ni reci ali ipak hocu,u prvoj trudnoci 21 kg Shocked a u drugoj solidnih 11.
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 1:50 am

U trudnoci oko 25,po porodu sve otislo,ali posle sam sve nadoknadila slatkisima i ostalim delicijama lol!
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Nuna MR
Moderator
Moderator
Nuna MR


Broj komentara : 256
Age : 40
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:23 pm

Usla u porodiliste u plusu 13 kilograma,a nemam pojma koliko sam izgubila samim porodom. Moram se bas izvagati ovih dana. affraid
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 5:53 pm

Za prvu trudnocu cu se samo pohvaliti, dobila sam nekih 15-ak kg....a u drugoj ne smijem ni reci(to je moja tajna) cijepa se od smijeha .....Samo cu reci, da mi je vaga za redom 2-3 mjeseca, znala pokazivati +5 kg, strasnooooo.....I sjecam se da me je doktor "ruzio", pa bi se potrudi sljedeci mjesec da ne bude toliko, pa bi budi "samo" 3kg....Ali vec sljedeci opet 5....Jednostavno si nisam mogla pomoci....
Na vrh Go down
dinciii MR
Moderator
Moderator
dinciii MR


Broj komentara : 210
Age : 40
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-04

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 8:14 pm

u trudnoci sve ukupno 15 kg al prije trudnoce se udebljala...tako da mi je cilj 20 kg smrsat lol!
Na vrh Go down
http://neckodina.weddingannouncer.com/
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 9:19 pm

ja sam dobila 13 kg...eto prije trudnoče sam imala 57 a na kraju 70..odnosno 69,5 kg...mislila sam da ču se više udebljati jer jedem ko luda...ali rea me tjera da šetam pa se ne stigne sve uloviti... happy hart cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Sponsored content





Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)   Koliko ste kilograma dobile u trudnoći?  :) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koliko ste kilograma dobile u trudnoći? :)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sex u trudnoći?
» Ishrana u trudnoci
» Pušenje u trudnoći
» Bojenje kose u trudnoći
» Koliko ste gadljivi?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Trudnice-
Idi na: