Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Kupaći kostim za svaki oblik tijela

Go down 
+2
Camm MR
Dzeny MR
6 posters
AutorPoruka
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 3:16 am

Neka kupaći kostim istakne ono najbolje na vama

KUPAĆI KOSTIMI TIP 1

Male grudi vizualno ćete povećati ako izaberete gornji dio kupaćeg kostima koji je lagano nabran, skupljen, ima dva sloja, volančiće, jake uzorke ili su jakih boja. Ako volite jasne linije najbolje je izabrati kupaći koji ide oko vrata i da ima manji izrez.
Kupaći kostim za svaki oblik tijela 929-926-ku


KUPAĆI KOSTIMI TIP 2
Ako imate velike grudi najvažnije je da izaberete čvrst kupaći kostim, po mogućnosti s trakom ispod grudnjaka koja ga čvršće drži. Izaberite jednostavnije krojeve, tamne boje ili kupaći tamne podloge u kombinaciji s drugim bojama.

Kupaći kostim za svaki oblik tijela 916-926-ku

KUPAĆI KOSTIMI TIP 3

Ako imate veći obim struka nego što želite pozornost s njega ćete skrenuti tako da izaberete jednodijelni kupaći u tamnoj boji i izraženim uzorcima po njemu jer će se na taj način izgubiti obrisi vašeg struka. Također možete se odlučiti za jednodijelni kupaći kupaći koji je sastavljen iz dva različita dijela, kao i one koji će vam naglasiti grudi.

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Agl-926-ku

KUPAĆI KOSTIMI TIP 4

Ako imate kraći torzo i želite ga optički izdužiti izaberite vertikalne prugice ili kupaći s više nijansi jedne boje. Također dobar izbor je kupaći kod kojeg se kombiniraju dva dijela u bojama te se stvara dojam većeg torza.
Kupaći kostim za svaki oblik tijela 8tc-926-ku


KUPAĆI KOSTIMI TIP 5
Dug torzo ćete smanjiti ako izaberete horizontalne prugice. Također dobo će poslužiti kupaći koji imaju remen u drugoj boji ili jednodijelan kupaći s grudnjakom u drugoj boji tako da naglasi grudi.

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Kgo-926-ku


KUPAĆI KOSTIMI TIP 6
Ako imate jake bokove i bedra za vas se predlažu kupaći koji će ih malo više prekriti, dakle donji dio koji je veći, u obliku kratkih hlačica ili suknjice, i po mogućnosti u tamnoj boji. Dobar izbor je i kupaći u kombinaciji boja gdje je donji dio taman i jednobojan, a gornji drugačiji.


Kupaći kostim za svaki oblik tijela R4x-926-ku
Na vrh Go down
Camm MR
Moderator
Moderator
Camm MR


Broj komentara : 219
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-27

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 3:35 am

cheers cheers ma koje ovo meni vrijedan flower
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 4:12 am

Cammice, vgo
Zelim da nam mr bude sto bolja....... happy hart
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 10:25 pm

A debeli stomak? cijepa se od smijeha
Ja koristim sada jedno djelne sa dezenima naprijed da koliko-toliko odvuku paznju od stomaka cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:06 pm

Meni treba ronilacko odijelo cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:10 pm

cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Nemoj bona tako,jednodijelni kostim sve pokrije sto ne treba da se vidi ali onaj iz 12-og stoljeca cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:11 pm

Meni treba model da mi poveca grudi cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:13 pm

Stella,bas sam rekla M da mi taj model kupi,ako gdje nadje smjesko smjesko Dzeny,mogao bi i meni taj kostim...Kad se sjetim kakve sam grudi imala,a sad... cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:15 pm

Meni su moja male Sad
Ali su lijepog oblika i tvrde,samo mi jos fali da malo narastu cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:17 pm

Moje su malecke i mekane Sad :cijepa se od sKao spuzvice cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:19 pm

Mila ne opterecuj se s tim
Pa ti si rodila i vjerovatno dojila svoju bebu.
Vidjet cemo kakve ce kod mene biti
kada i ja budem imala bebu

Tako da te to ne sikira Very Happy
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:22 pm

Ni malo me ne sikira,uglavnom se svidjaju M smjesko
Nisam dojila bebu,na zalost,zbog toga su ovako male sada...Ali ja kupim push up grudnjak i masa bude na okupu smjesko
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:29 pm

cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Ja sam prosle godine kupila nekoliko jedno dijelnih i super su mi bili.
Ako odem na more ove godine ne planiram nista kupovati,mozda samo jedan jos.Jer imam obicaj svake godine po nekoliko novih kupiti ako nista makar jedan cijepa se od smijeha
Hanci ima jedan i njoj cemo malo obnoviti duda2
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 35
Registration date : 2009-03-09

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 11:56 am

s.mama i djeny posudiću vam malo--meni je mojih na vrh glave..ne mogu nikad sebi grudnjek nać kako treba..još su mi Liscini ostali da probam..ako ne budu valjali idem na smanjenje.. Laughing Laughing
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 2:11 pm

Blago tvom muzu Adminko cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Prebaci nam bluetoothom malo cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 5:18 pm

ej da je meni struk kao u ove tip5 uhuuuu ja nebi skidala kupaci nikako cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha

mislim da mi ove godine ne gine jednodijelni Smile Smile Smile
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 10:45 pm

dijamant (citat):
ej da je meni struk kao u ove tip5 uhuuuu ja nebi skidala kupaci nikako cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha

mislim da mi ove godine ne gine jednodijelni Smile Smile Smile
[url]Kupaći kostim za svaki oblik tijela 1xk-kupaci[/url]

samo u crnoj boji i da sakrije stomak cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Sponsored content





Kupaći kostim za svaki oblik tijela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kupaći kostim za svaki oblik tijela   Kupaći kostim za svaki oblik tijela Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kupaći kostim za svaki oblik tijela
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Ljepota i moda-
Idi na: