Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 U kakvim ste odnosima sa svekrvom?

Go down 
+11
Bebana
Almaa
Maja1128
Dzeny MR
mim
Nessa MR
dijamant
S.mama MR
Stella MR
riba
Adminko MR
15 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 35
Registration date : 2009-03-09

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 1:28 pm

Ja se sa svojom ne slažem..pričamo samo radi reda...iako smo odvojeni miješa nam se u život i u odgoj djeteta..kakva je kod vas situacija..?
Na vrh Go down
riba
Extremni član
Extremni član
riba


Broj komentara : 132
Age : 46
Registration date : 2009-03-04

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 2:44 pm

šta reći sveki kao i ovo vrijeme blablabalala blablabalala blablabalala
ovih dana sam na distanci s njom ,nešto sam joj zamjerila ,
pa treba vremena da me prođe No No No
mmi nismo nikada da ne razgovaramo ,živimo u istoj kući ,ona na prvom spratu ,a mi na drugom
ali meni zaista ponekad treba odmora od nje Smile
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 5:04 pm

Mi se super slazemo,nismo nikada imale konflikata ni svadja.
Nadam se da ce ovako zauvijek ostati.
Cujemo se svaki dan telefonom.
Moju curicu svi vole kao da su je i sami rodili,jer je prva sa obadvije strane.Niko nam se ne mijesa u brak ni u odgoj djeteta.A kao i svi roditelji i nasi nas savjetuju a mi odlucujemo. Cool
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 5:42 pm

Meni od moje treba odmor najmanje tri godine da dodjem do sebe...U sve se mijesa,sve hoce da zna,sve je zanima...Odlucuje o mom dijetu kao da ga ona rodila,pa tako sinoc kad sam krenula u Hitnu posvadjam se sa njom,jer pred svojim sinom glumi sveticu,a iza ledja je prava vjestica...Joj sta mi je sve radila za ove cetiri godine braka,bolje da ne pricam,ali to njoj ne utice na zivce,ona voli da manipulise sinovima....sad sam se iznervirala i kad pisem o njoj..Moja je jedina zelja da ni jedna zena nema svekrvu kao ja..
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:21 pm

nikad se nismo posvadjale naravno ona kao i svaka daje savjete meni ako to stima i prihvatim...a sto se tice odgoja djeteta to nema niko pravo sem mm i mene ma sta neko govorio meni na jedno uslo na drugo izaslo....zahvalna sam joj sto mi pricuva malog kad imam nekih obaveza nekad ga odvedem gore da se odmorim malo a i oni jedva cekaju da on dodje....ne zivimo skupa tako da se i ne vidjamo cesto,,,,mozda da smo skupa mozda bi se i mi klali ma nije mozda nego sigurno jer smo obadvije dosta zivcane i ljute Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:00 am

moja je upravo u Hitnoj,ne znam sta joj je,ali mi ipak zao Crying or Very sad
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:13 am

he ma znam kako ti je nekad i mene moja iznervira al nekad opet kontam boze mozda cemo i mi biti takve mozda samo govorimo ma mi necemo biti kao nase al opet ko zna mozda budemo gore Laughing
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:58 am

Razz dobre ste mi skroz Very Happy
Ma znate da vi volite vasu djecu najvise na svijetu,tako i nase svekrve vole svoju djecu Very Happy
Mada opet kazem ima svasta.I hvala Bogu da je mene zapala jedna od rijetkih Very Happy
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 3:00 am

U dobrim smo odnosima mozda zato sto od prvog dana zivimo odvojeno,ko zna...
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:13 pm

mi smo u dobrim odnosima...živimo odvojeno...i žena je stvarno super.jako je dobra, ma sve mi napravi što mi treba.kaže mm da mene voli više nego njega.od početka imamo takav odnos. happy hart ali je zato svekar malo...
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 2:31 pm

Moja svekrva............to je najbolja zena na svijetu.
Neizmijerno je volim,i zahvalna sam joj na svemu sto je ucinila za nas,i sto cini.
Ona je za mene moja MAMA,nikada se nismo posvadzale iako je prevelika razlika u godinama.
S njom se ispricam kao s najboljom prijateljcom.
Ona mi je mama,prijateljica,ma sve , ali je ne smatram SVEKVROM.
Postujem je,kao sto i ona postuje nas
Volimo se.......... Very Happy
Na vrh Go down
riba
Extremni član
Extremni član
riba


Broj komentara : 132
Age : 46
Registration date : 2009-03-04

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 8:38 pm

Đeny zaista je ovo prelijepo
da ima i ovakvih svekrva bravvo bravvo bravvo
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 8:40 pm

Hvala mila.
Znam da si ti jedna divna osoba i ko ne moze s tobom da nadze
zajednicku rijec,znaj da nije do tebe.
Na vrh Go down
riba
Extremni član
Extremni član
riba


Broj komentara : 132
Age : 46
Registration date : 2009-03-04

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 8:45 pm

ma nije to tako strašno
ja sam preosjetljiva ,
moja sveki nema nikog samo MM,pa nam se malo trpa više nego ja mogu podnijeti. blablabalala
ali ja to riješim Laughing
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 9:40 pm

Hehehehe
Joj i ja sam prwevise osjetljiva,zaplacem za sitnicu Very Happy
Moja sveki ima samo mm,nema vise djece.
Tao da te razumijem.
Samo sto se moja nigdje ne trpa Very Happy
Na vrh Go down
Maja1128
Super član
Super član
Maja1128


Broj komentara : 64
Age : 38
Mjesto : USA
Registration date : 2009-04-09

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeWed May 13, 2009 5:03 pm

Morala sam da potignem temu opet. Sveki zivi sa nama i otisla je u Bosnu prosli petak na mjesec dana. I moram vam reci da mi je kuca pravo prazna. Crying or Very sad Ja i sveki se slazemo super, nekad se bolje slazem sa njom nego mm, pa ona uvijek stane na moju stranu tako da je uvijek zenska pobjeda u kuci Very Happy Moja Mama i Sveki su najbolje prijateljice, bile su prije nego sto smo se ja i muz poceli zabavljat tako da nemam ni takvih problema gdje svkerve znaju ujedad prije a i prije svekrve Very Happy. Al eto zelim svakoj zeni svekija ko moju, ja je zovem Mama jer je tako nesto ali niko ne mjenja moju Mamicu. Posto sto mi nedostaje morala sam negdje da istresem osjecaj Very Happy
Na vrh Go down
riba
Extremni član
Extremni član
riba


Broj komentara : 132
Age : 46
Registration date : 2009-03-04

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeWed May 13, 2009 9:21 pm

Majo mogu samo reći da si ti sretnica ,jedna od rijetkih ,
kojima je svekrva dobra kao majka

ja sam pisala na ovu temu ,ali me je ponovo danas naljutila zid zid plac
moja svekrva je jedno sebićno stvorenje ,

vjestica
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeWed May 13, 2009 10:05 pm

I moja,samo sto ja vise nista ne registrujem cijepa se od smijeha
Majo,sretnice happy hart
Na vrh Go down
Maja1128
Super član
Super član
Maja1128


Broj komentara : 64
Age : 38
Mjesto : USA
Registration date : 2009-04-09

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeWed May 13, 2009 10:38 pm

Zao mi je sto deverate sa svekrvama u tom slucaju i ja bih ih ignorisala!! Very Happy hvala Bogu sto mi dade vaku zenu u zivot da ne moram stim deverat. Nego samo vam mogu reci gledaj te i ucite se da mi nebi bile take jel tako!?
Na vrh Go down
Almaa
Extremni član
Extremni član
Almaa


Broj komentara : 151
Age : 38
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-06

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeThu May 14, 2009 10:07 am

slazemo se i postujemo pa dok smo bile skupa nismo se ni jednom zakacile a sad kad smo odvojene jos bolje se slazemo...Smile hB
Na vrh Go down
https://facebook.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeThu May 14, 2009 3:52 pm

Kod mene je prije bilo puno problema,ali kako sam ja popustila i ne uzimam stvari srcu sve je u redu...
Lijepu rijec ja njoj i ona meni...Pijemo kafu,pricamo,samo ona je puno starija od mene,pa se bas ne slazemo u nekim stvarima,ali mladja sam pa popustam...Jos malo,pa necu biti sa njom...
sad kako je dosao Sejo u nas zivot,samo sjedim i cuvam njega...Sto se tice kucnih poslova i to nekada uradim,sudje perem svaki dan,usisajem i tak,ali ona hranu pravi,i kada vidi da je Sejo kmekav,kaze mi da ne radim nista,samo da cuvam njega....
Na vrh Go down
Maja1128
Super član
Super član
Maja1128


Broj komentara : 64
Age : 38
Mjesto : USA
Registration date : 2009-04-09

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeThu May 14, 2009 6:01 pm

Bas mi je drago da se malo smirila gospodza kako je Sejo stigo. Moja svekrva je 58 kodiste. Ona se udala sa nepuni 18 i rodila prvog sina sa 18, zivjeli su u Zagrebu, pa je onda rodila i drugog, a ostala je sama sa oba sina sa 26 godina kad joj je muz umro od leukemije Crying or Very sad Nikad se nije udala posle toga niti je imala koga osim svojih roditelja da joj pomognu. U ratu joj je jako tesko bilo sa njima, jedan bio u Brckom a drugi u Beogradu u skoli brige, sikiracije, bolest..svasta nesto. Tako da je zena jako razumna i savremena, nije zaostala ni malo. Sto se tice kuce i poslova obadvije smo cistunice i obadvije uzivamo u kuhanju pa tako da sve radimo usporedo. Sve se dogovaramo, mada ona vise prepusti meni sa odlukama. Ja i ona uvijek stojimo na istoj strani sto se tice odluka i promjena u kuci muz se uvijek zali da su zene protiv njega u kuci i da jedva ceka da sin naraste Very Happy . Kad odem u prodavnicu da sebi nesto kupim cesto se vratim kuci bez icega jer zelim nju povest da mi da svoje misljenje jer je i jako moderna zena. Ruzi me kad se zalim ako obucem sta kratko ili puno otvoreno (mada ja kako sam Rijada rodila sve misim da je kratko i puno otvoreno Smile ) ona stalno govori da sam mlada mama i da se ponasam tako. Neznam vise kako da je opisem, kad god sam u gradu narod me vidi sa njom i mojom mamom jer su to jedine dvije zenske osobe u zivotu skojima se mogu izpricati, da mi daju lijep savijet, lijepo se provedemo. Moje neudate prijateljice je vole, ja znam doci kuci sposla one kahvenisu Very Happy Ali opet narod ko narod, jednom sam cula kako je jedna zena rekla da sam stalno sa svekrvom sto nemogu maknut od nje...ljubomora neka valjda sta ja znam. Samo znam da je ona sad u Bosni i da cu poludjeti dok nedodze a i Rijad je stalno trazi Crying or Very sad Ja se naprica SORRY
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:11 pm

Samo ti se ispricaj,a mogla sam ja njoj otici malo na kaficu dok je u Bosni cijepa se od smijeha
Lijepo od nje,a i od tebe sto se dogovarate i sve sa dogovorom radite...Samo tako nastavite,nadam se da ce uvijek ostati takva Very Happy
Na vrh Go down
Maja1128
Super član
Super član
Maja1128


Broj komentara : 64
Age : 38
Mjesto : USA
Registration date : 2009-04-09

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:59 pm

Mogla si komotno cijepa se od smijeha I ja se nadam da ce ostati kakva jeste!
Na vrh Go down
Bebana
Extremni član
Extremni član
Bebana


Broj komentara : 215
Age : 42
Mjesto : Bihac-Gornji Vakuf
Registration date : 2010-11-02

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 4:40 pm

u dobrim smo odnosima daleko je pa se tako cesti i nevidjamo
Na vrh Go down
Sponsored content





U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» U kakvim ste odnosima sa svojom mamom?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Porodica-
Idi na: