Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Fudbal ili sex? Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Fudbal ili sex? Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Fudbal ili sex? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Fudbal ili sex? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Fudbal ili sex? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Fudbal ili sex? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Fudbal ili sex? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Fudbal ili sex? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Fudbal ili sex? Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Fudbal ili sex?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Nuna MR
Moderator
Moderator
Nuna MR


Broj komentara : 256
Age : 40
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

Fudbal ili sex? Empty
KomentarNaslov komentara: Fudbal ili sex?   Fudbal ili sex? Icon_minitimeThu May 07, 2009 11:44 am

Mnoge žene godinama tvrde kako su pojedini muškarci više zainteresovani za fudbal nego za seks. Sada su naučnici to i potvrdili, odnosno otkrili zašto žene u nekim slučajevima neće dobiti bitku sa fudbalom. Naime, dobra igra omiljenog tima stvara jednako uzbuđenje kao i seks.


Neurolozi, koji su posmatrali rad mozga fudbalskih navijača dok gledaju utakmicu, otkrili su da se u trenutku kada tim fudbalskog navijača postigne gol - aktivira područje mozga koje je zaduženo za intenzivan užitak i seksualno uzbuđenje. Kada igrač omiljenog tima promaši gol, aktiviraju se druga područja u mozgu. Naučnici sa Instituta za neurološke nauke pri bolnici Southern General u Glazgovu veruju da su oni prvi posmatrali mozak ljubitelja fudbala tokom utakmice.

- Naš osnovni cilj je bio da istražimo strast koju neki ljudi osećaju prema sportu i «uhvatimo» intenzivan osećaj užitka koji se javlja kod navijača kada njihov tim postigne gol. Istraživanje je pokazalo da su delovi mozga povezani sa intenzivnim užitkom i uzbuđenjem najaktivniji u trenutku kada je postignut gol - izjavio je Džon Meklin, jedan od naučnika. Da li se radi o užitku koji je snažan i stimulativan poput seksa, ne zna se. No, možda je kod nekih ljudi zaista tako.

Inače, naučnici su koristili opremu za skeniranje mozga prilikom posmatranja devet vatrenih navijača Glazgov Rendžersa dok su gledali snimke (ukupno 30) golova koje je postigao njihov tim. Rezultati skeniranja su upoređeni sa rezultatima koji su nastali dok su navijači gledali 30 video isečaka na kojima je njihov tim promašio gol. Zvuk je u oba slučaja bio isključen.

Aktivnost u prednjem delu korteksa («misleći» deo mozga) je bila mnogo viša kada bi tim postigao gol, nego kada bi promašio. Inače, naučnici su prilikom jednog istraživanja otkrili da se tokom seksualne stimulacije kod muškaraca i žena aktivira isti deo mozga.

lol! lol! lol!

lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Fudbal ili sex? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal ili sex?   Fudbal ili sex? Icon_minitimeFri May 15, 2009 3:18 pm

Neurolozi, koji su posmatrali rad mozga fudbalskih navijača dok gledaju utakmicu, otkrili su da se u trenutku kada tim fudbalskog navijača postigne gol - aktivira područje mozga koje je zaduženo za intenzivan užitak i seksualno uzbuđenje.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Ma nisu oni nikad bili normalni, Tita mi No No .... hashaha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Cuj ha tim dao gol, ha se sexao.....Nidje veze...

E vala MENI NEMA TOGA STO MI MOZE ZAMJENITI SEX....
OSTALO SVE NA JEDNU STRANU,A SEX BASKAhihihihiiiiiii


A jos kad ih vidim po kafanama ljeti, ono kad budu organizovani prenosi, pa to naki projektori, i oni svi ko duduci pelje u istu tacku,a najaci su mi kad padne gol, pa to pljescu, ustaju, masu onim salovima....Majke mi, sve slucaji za posmatranje... cijepa se od smijeha ...

A mozda ja , jednostavno, nisam nikad uspjela svariti taj njihov >ljupki< nagon za fudbalom.....
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Fudbal ili sex? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal ili sex?   Fudbal ili sex? Icon_minitimeSun May 17, 2009 6:24 pm

Hahahahahhahahahahha
Ja biram ovo drugo.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Fudbal ili sex? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal ili sex?   Fudbal ili sex? Icon_minitimeSat May 30, 2009 1:57 am

Definitivno je ovo drugo, na prvom mjestu.... top secret
Na vrh Go down
 
Fudbal ili sex?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Ljubavni život-
Idi na: