Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Da li koristiti HODALICU?

Go down 
+4
Stella MR
S.mama MR
Maja1128
dinciii MR
8 posters

Da li ste za korištenje hodalica?
 1.DA
 2.NE
Rezultati
AutorPoruka
dinciii MR
Moderator
Moderator
dinciii MR


Broj komentara : 210
Age : 40
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-04

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeWed May 13, 2009 11:43 pm

Drage moje jeste li vi koristile hodalicu,ja je nisam jos nabavila i jos se dvoumim dali da je kupim uopce,jer vidim da su mnogi protiv toga....
Na vrh Go down
http://neckodina.weddingannouncer.com/
Maja1128
Super član
Super član
Maja1128


Broj komentara : 64
Age : 38
Mjesto : USA
Registration date : 2009-04-09

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeThu May 14, 2009 3:24 pm

Hodalice se ne preporucuju ovdje kod nas bar, jer djeca sama mogu da odlutaju do stepenica, kuhinje (sporeta) i mnogo drugi stvari da povuku na sebe nedo Bog. Ja sam ipak kupila mom Riyadu hodalicu i mogu ti reci da sam bacila pare. Prvi put kad sam ga stavila sjedio i cutao jedno minutu a onda u vrisak, par puta smo jos probali ani nije uspijelo. Tako da sam novu hodalicu dala koni. Riyad je imao nesto slicno sto stoji u mjestu i kad stane nogama moze da skace u mjestu, to je puno volio, prohodao je sa 10 mjeseci drzajuci se za stol i hodajuci okolo. Ako znas nekog ko ima malo djete i ima hodalicu ja bi probala da bebu stavim da vidim dali ce se plasiti i dali ce biti zainteresovan, ako ne ja ti nebi preporucila. Mi smo Rijada setali po kuci sami bez hodalice i prohodo je bez problema.
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeThu May 14, 2009 3:58 pm

Iako se bas ne preporucuje,hodalica je za mene bila spas...
Uzivao je u njoj,cim ustane trazi je,tako da je zavirivao sa svojim nosicem svugdje i bila sam sto kazu rahat...
Jedini problem sto je bio,jeste da je par puta ispao iz nje,nagne se i prevrne se zajedno sa hodalicom,pa sam zbog toga je i izbacila,prije nego je prohodao,ali smo je koristili do 14 mjeseci,u 15 je prohodao lol!
Ako ces vec uzimati,kao sto je rekla Maja,probaj,vidi hoce li joj se svidjeti i ako budes uzimala kupi malo tezu hodalicu,da se ne moze prevrnuti...
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeFri May 15, 2009 1:05 am

Vec sam negdje pisala o nasem problemu.I aBd kad budem imala drugo dijete necu ga stavljati u hodalicu.Mislim da sam tim dovoljno rekla a svi imamo pravo izbora za nasu djecu.
I za mene je hodalica bila spas ali zato sada imamo problema.Ali nadam se da ce se ovo sve ispraviti i da ce sve biti ok.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeFri May 15, 2009 3:30 pm

Iako sam prvom djetetu koristila hodalicu, glasala sam za opciju NE....Zasto??
Za prvo dijete mi je zaista bila spas, ali bukvalno....Uvela sam je tek sa 10mjeseci, jer sam cekila nece li propuzati, ali moje dijete nikada nije htjelo ni da lezi na stomaku,a kamoli sta drugo,....I od momenta kada je osjetio svoje none,tj. kada sam ga prvi put oslonila na nogice, vise nije htjeo ni da sjedi, vec samo da stoji i cupka u mjestu....Meni su ruke, bukvalno, odpadale, pa sam se na kraju odlucila za hodalicu....
Drugom djetetu mi nije palo na pamet da je uvedem, jer je htjeo lezati na stomaku i polahko se pridizao, i propuzao je tek sa 9 i po mjeseci....
Ali sad ima ova alternativa za hodalicu, kao sto je Maja opisala, pa bi se ja, radije, odlucila za to, nego za hodalicu.....
Na vrh Go down
Almaa
Extremni član
Extremni član
Almaa


Broj komentara : 151
Age : 37
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-06

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeFri May 15, 2009 4:48 pm

ja ahmeda stavljam u hodu ali nije bas ljubitelj Smile bude nekih 15-20 min i hoce da ga uzmem vise voli na stomaku da lezi tako da mu pomazem da se otiskaje nogicama nebil propuzo vec je poceo pomalo..nadam se da ce brzo propuzat to bi mi bilo draze od hode...
Na vrh Go down
https://facebook.com
Samy
Extremni član
Extremni član
Samy


Broj komentara : 122
Age : 49
Mjesto : Bužim
Registration date : 2009-04-23

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeFri May 21, 2010 11:37 pm

Ja jos ne znam na sto da se odlucim posto smo jos maleni confused
A vjerujem da ni fizoterapeut nece dati da Sinan ide u hodalicu,
on je pre vremena rodena beba i ima dodatne vjezbice i terapije
sve nam ide malo sporije ali stizemo nekako nadam se da ce tako da i prohoda, ali ima problem nevoli na stomak vjerovatno nece jos dugo da propuza mada ga vjezbaju tome ali dok ide na stomak odma je vriska.
Ali ima djece koja apsolutno ne zele i ne puzu vec prohodaju pre puzanja ali to ne utjece na njihov razvoj,
Na vrh Go down
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 35
Registration date : 2009-03-09

Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitimeSun Aug 01, 2010 3:28 pm

definitivno ne..
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li koristiti HODALICU? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li koristiti HODALICU?   Da li koristiti HODALICU? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li koristiti HODALICU?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Bebe do 1godine-
Idi na: