Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Dječije akrobacije :)))

Go down 
+2
Mamyca MR
Stella MR
6 posters
AutorPoruka
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Dječije akrobacije :))) Empty
KomentarNaslov komentara: Dječije akrobacije :)))   Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 11:30 pm

Koje su akrobacije omiljene vasoj djeci?
Fifi

Mojoj Hani su trenutno najinteresantnije planinarenje po namjestaju albino,uspjela sam je odvici izbacivanja stvari iz ormara,mada je nerijetko,povuce nostalgija sunny i onda sve pobaca,u kuhinji ima svoj dio koji otvara(plasticno sudje)i sve povadi lol!
Ima tu jos dosta toga,sakrivanje,slikovnice,.....


Stella MR: komentar modifikovan dana: Sat Mar 14, 2009 6:40 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Mamyca MR
Moderator
Moderator
Mamyca MR


Broj komentara : 111
Age : 38
Mjesto : Mostar
Registration date : 2009-03-02

Dječije akrobacije :))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dječije akrobacije :)))   Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 5:15 pm

Najdraze mu je da uzme igracke i gadja MM-a i mene Very Happy ,onda skrivanje ispod stola i stolica,penjanje uz sve moguce,zavjese voli nenormalno cijepa se od smijeha sve ih moram sklanjati od njega,jer ih cupa.A jucer sam ga jedva uhvatila,otvorio mi je vitrinu u kuhinji i uvukao se u nju i sve iz nje izbacio. Very Happy
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Dječije akrobacije :))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dječije akrobacije :)))   Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 5:28 pm

skakanje sa bilo cega gdje se popne(ovo je skoro poceo raditi),vadjenje sudja i razbacivanje vesa iz ormara,posebno carapa..Uz to cupa,ujeda,vristi..Diranje racunara,tipkanje po tastaturi...Ima jos,sjeticu se Laughing
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Dječije akrobacije :))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dječije akrobacije :)))   Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 12:29 am

Penje se i gdje moze i ne moze,vadi sudje u kuhinji otvara ves masinu i ono sto sam mislila da nece raditi upravo juce je pocela sara po zidu,salta kanale na tv ma mogla bih ja toga napisati ihhhiiiiiiiiii.
Na vrh Go down
Ida
Novi član
Novi član
Ida


Broj komentara : 20
Registration date : 2009-03-04

Dječije akrobacije :))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dječije akrobacije :)))   Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeMon Mar 09, 2009 12:37 am

Ma izvrce se, grabi nogice i trpa u usta, kao i svacije ruke, a danas je i mamu maltno po nosu i crko od smijeha
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Dječije akrobacije :))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dječije akrobacije :)))   Dječije akrobacije :))) Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 12:22 am

moj trenutno najvise voli da pravi kace* kako on kaze povadi svo sudje malo lupa serpe ja taman slozim dok on spava cim ustane otvori i sve iznese..... klanja se i tako cijeli dan on vadi ja vracam..... srculence nekad mi bude smijesno nekad me naljuti happy hart i voli da zatvara vrata majko mila neda otvorit..tako neki dan idemo mi kuci kad on vidje otvorena vrata na zgradi a kad je on poceo da vice tajo zatvori vrata vristi place dize se kosa
Na vrh Go down
Sponsored content





Dječije akrobacije :))) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dječije akrobacije :)))   Dječije akrobacije :))) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dječije akrobacije :)))
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dječije igraonice
» Njega dječije kože

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Dječiji kutak-
Idi na: