Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Nesanica Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Nesanica Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Nesanica Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Nesanica Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Nesanica Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Nesanica Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Nesanica Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Nesanica Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Nesanica Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Nesanica

Go down 
+8
Stella MR
dijamant
S.mama MR
Maya
Mamyca MR
Camm MR
Dzeny MR
Nuna MR
12 posters
AutorPoruka
Nuna MR
Moderator
Moderator
Nuna MR


Broj komentara : 256
Age : 40
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 4:21 pm

Muci li vas cesto nesanica? Kako sebi pomognete da napokon zaspete?

Ja inace jako dobro spavam,osim sad u trudnoci...cini mi se da bih mogla biti budna i cijelu noc. Cool

http://www.medicina.hr/clanci/Nesanica.htm

http://www.plivazdravlje.hr/?section=arhiva&cat=t&acat=t&show=1&id=3919
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 3:40 am

Ja nemam problema s tim
Kada spustim glavu na jastuk odmah mogu zaspati...
Na vrh Go down
Camm MR
Moderator
Moderator
Camm MR


Broj komentara : 219
Age : 44
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-27

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 2:03 pm

hm..nikada nisam mogla odma zaspasti uvjek sam se vrtila
u krevetu,pa mi se pocnu neke misli vrtiti po glavi
onda se tako jos vise razbudim. :x

nekad se desi ali samo nekad da zaspim cim spustim glavu.
Na vrh Go down
Mamyca MR
Moderator
Moderator
Mamyca MR


Broj komentara : 111
Age : 38
Mjesto : Mostar
Registration date : 2009-03-02

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSat Mar 07, 2009 3:49 pm

Dok sam bila trudna cesto sam imala problema sa nesanicom Very Happy najvise sam mislila sta i kako,da li ce sve biti uredu s bebom,kao i svaka majka pretpostavljam.Nista ne brini,ja sam praktikovala skoro svaku noc napuniti kadu i udobno se smjestiti u nju,i to me je najvise opustalo,ili kad me MM izmasira Very Happy ,probaj i ti to,ili uzmi neku interesantnu knjigu i citaj navecer pred spavanje.Sada nemam problema s tim,Hamza me toliko izmori da kad ugledam jastuk odmah zaspem. cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Maya
Novi član
Novi član
Maya


Broj komentara : 7
Age : 41
Mjesto : Zenica
Registration date : 2009-02-27

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 12:51 am

Ja često imam problema s nesanicom ne znam zašto,nekad budem preumorna pa ne mogu zaspati,nekad nasekirana,a nekad nema razloga jednostavno se prevrćem i neće san na oči i onda se još unervozim i samo gledam na sat jer znam da ujutro moram na posao.Rješenje još nisam našla, help?
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 1:12 am

Nisam ni ja draga od porodjaja nasla rjesenje za nesanicu...Nekada ustanem rano,a navecer ne mogu zaspati dugo,dugo,nekada docekam zoru Sad
Ne znam do cega je,po danu nikada ne spavam...I puno se umorim,ali nema sna na oci...
Na vrh Go down
Maya
Novi član
Novi član
Maya


Broj komentara : 7
Age : 41
Mjesto : Zenica
Registration date : 2009-02-27

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 1:28 am

Prvo da pohvalim kako ti je prelijepa ova sličica na avataru,predpostavljam da je to tvoj dječak,mašala jest lijep.
A meni su govorili da treba dobro zašećeriti čaj od kamilice,pa sam kupovala i neke druge čajeve ali mi ništa nije pomagalo.A ništa,borit nam se s tim kako znamo i umijemo
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 5:22 am

eto vidis koliko je sati ja ne spavam......... Shocked Shocked Shocked vidi mi oci ko semafori
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 10:56 pm

I ja muku mucim.Vidi se i po mojim postovima u koje doba znam pisati.
Ja znam uzrok ali nemam lijek Smile
Hana se probudi,mene razbudi i ja nemogu vise ni oko na oko sklopiti.
Bas zadnjih dana me bolila glava,danas puno manje,nego predhodna tri dana. :face:
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSun Mar 08, 2009 11:07 pm

hvala Maya happy hart Moj sincic Laughing
valja se boriti,sta mozemo...Probacu veceras sa cajem od kamilice,mozda pomogne Laughing
Javicu sutra Laughing
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 6:42 pm

Mene je moja nesanica bukvalno dotukla....
A uopste, ne znam ni od kud je dosla....Iz pocetka sam mislila da je samo prolazna faza, da ce prestati, ali jok...Jos sad kako sam pocela raditi, pa moram rano ustati, mislila sam da cu biti pospana, ali nista....Iako odem rano u krevet, opet nista, okreni, prevrni i tako do kasno u noc....Ne znam koji mi je vrag.....Ne mislim ni nasta, nisam nervozna ili da me nesto muci, jednostavno nece san na oci......Pa sam pocela razmisljati o rjesenjima....

Otisla sam u apoteku, jer znam curu koja radi i pitala za savjet...Preporucila mi je "persen", ali posto sam ga vec koristila za smirenje, nisam osjecala da mi se spava od njega...
Ponudila mi je druge tablete, takodje, na biljnoj bazi, pravo bezopasne, ne skode nicemu...I uzela sam te, zovu se "valeral".....i popila sam samo tri noci za redom po jednu i sad mi je bolje, i vec pokusavam zaspati bez njih i uspjeva mi.......
Preporucila bih svakoj koja ima problema sa nesanicom da proba sa ovim tabletama....Jednostavno su cudo napravile i vratile mi normalan san.....
Na vrh Go down
dinciii MR
Moderator
Moderator
dinciii MR


Broj komentara : 210
Age : 40
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-04

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 10:47 pm

kod mene je suprotan problem...nemogu da budem budna koliko trebam cijepa se od smijeha cim ugledam priliku spavam cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
http://neckodina.weddingannouncer.com/
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 11:04 pm

E i mene brate smori nesanica,kad god da legnem ne mogu zaspati,okreni se prevrni se kad pogledam na sat plakala bi,gotov svanulo a ja budna.I onda me malo baci i tad bi mogla spavat ali djeca se rano dizu pa moram i ja,tako da sam uvijek ne naspavana.
Na vrh Go down
adela
Extremni član
Extremni član
adela


Broj komentara : 121
Age : 44
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2010-11-02

Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitimeSat Nov 06, 2010 2:44 pm

ja vise sam se toliko navikla na nespavanje da i kad mi se pruzi prilika satima drzim zatvorene oci nema sansi da zaspim,sve u sali kazem ako postoji kakva vene za spavanje meni je prekinuta jer ja bukvalno od 24h spavam samo 2h i to kad bi spavala tih 2h pez prekida super nego sve u prekidima sve mastam o danu kad cu se jednom naspavati, dok nisam rodila radila sam 10 godina sve prva smena sad kad neradim kontala mocicu se naspavat al hoces nema sanse treba mi san jer kad sam neispavana nervozna sam,a nevolim to da pokazujem jer sto da drugi trpe moju nervozu,ali ustajem umorna,organizam iscrpljen,najvise me ubi ova svakodnevna glavobolja Crying or Very sad
Na vrh Go down
Sponsored content





Nesanica Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nesanica   Nesanica Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nesanica
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Zdravlje-
Idi na: