Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Camm MR
Moderator
Moderator
Camm MR


Broj komentara : 219
Age : 44
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-27

Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Empty
KomentarNaslov komentara: Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama   Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 5:53 pm

Kod nas ih ima dosta Laughing Laughing
razlika je ogromna prije nije bilo tako,sada rijetko kad se slozimo oko neceg
i da budemo oboje zadovoljni...
Najgore mi je kada se oko neke glupe sitnice posvadjamo i to dobro cekicem po glavi cekicem po glavi
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama   Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 6:11 pm

Camm MR (citat):
Kod nas ih ima dosta Laughing Laughing
razlika je ogromna prije nije bilo tako,sada rijetko kad se slozimo oko neceg
i da budemo oboje zadovoljni...
Najgore mi je kada se oko neke glupe sitnice posvadjamo i to dobro cekicem po glavi cekicem po glavi

i kod nas je tako totalno smo razliciti
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama   Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 7:18 pm

Najvise se prepiremo oko sitnica,npr,ja mu kazem da mi donese nesto tri puta,on ko fol ne cuje,kad ja odem sama sebi da donesem,on se naljuti sto njega nisam pustila..vjerojatno sam mu trebala reci jos 10 puta,da bi skuzio sta mi treba coek u kantu
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama   Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 8:50 pm

Ma sitnice su najgore uvijek razlog za svadju ili prepirku bude bas neka sitnica ali sreca ne bas tako cesto jer ja sam zivac haos malo mi fali da planem pa me MM ne izaziva sreca cesto Smile
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama   Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 8:59 pm

Ja se moram pohvaliti s ovim.....
Mislim imamo razlika, i naravno da se ne slozimo uvijek, bilo da su sitnice ili neke ozbiljnije stvari, ali uvijek se potrudimo da si ugodimo....
I razlika medju nama(u godinama) nije mala, tako da je normalno, da nekada nismo na istoj valnoj duzini, ali moram priznati, da se MM uvijek,a ma bas uvijek trudi da prvo meni ugodi, pa se onda on uklapa s tim...A kad vidim da se on trudi oko tih svakodnevnih sitnica, onda se i ja potrudim da njemu nekad ugodim i jednostavno tako funkcionisemo, tako da te svakodnevne sitnice i razlike medju nama, u stvari, ispunjavaju nas dan, zivot i cini ga uzbudljivijim.....Naravno, desi se da neke sitnice ne moze ni on promjeniti kod sebe, a ni ja kod sebe, ali hB kad ima i toga.. sunny

Navest' cu jednu sitnicu kao primjer koja mi je trenutno pala na pamet....On ima tu neku neobjasnjivu naviku da carape ostavlja na bilo koje mjesto osim na ono PRAVO gdje bi one , ustvari i trebale da budu....To je moje zivce kidalo lagano iz dana u dan i pokusavala sam da ispravim to kod njega...I jesam, nakratko....Jer dok se usutim, on opet po starom....E onda sam skontala...pa Boze moj, to je njegova losa navika, a ne kraj svijeta...Tako da dok vidim carape koje nisu na mjestu zik u korpu...mirna ja, miran on, a ne dolazi do "dizanja nosa", superrrr!!!! Ali onda:
ON: "jesi li mi ti vidjela carape"
Ja:"da dragi, u korpi su"
ON:"a sto ce u korpi, nisu bile prljave"
JA:"ali nisu bile ni na mjestu"
ON:(bez komentara), ali sljedeci dan, carape su na mjestu bravvo u!

Opet ja pretjera sa svojim postom vibra
necem vise, necem!!!!
Ali ako se jos cega sjetim, pisem smjesko
Na vrh Go down
Sponsored content





Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama   Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Razlika između vas i vm u svakodnevnim sitnicama
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Razlika u godinama između vas i vm
» Vaša visina i razlika izmđu vm

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Porodica-
Idi na: