Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Sapunice i druge  serije Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Sapunice i druge serije

Go down 
+7
Maja1128
dijamant
S.mama MR
Stella MR
Dzeny MR
Adminko MR
Ayda MR
11 posters
AutorPoruka
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 6:50 pm

Pratite li serije i koje??
Volite li to, uopste, ili pratite iz ciste dosade???

Ne znam da li ih volim,a li sam neke pocela pratiti...Vjerovatno iz razloga sto nije nista pametnije bilo na TV-u....Ali, definitivno, bih mogla bez njih....
Od serija pratim CSI, Dr. House, LZN, NMK....i Bitange i princeze.
A od sapunica, "slucajno" sam pocela pratiti ovu novu "zauvijek zaljubljeni"...
Ali sve ovo pratim samo ako imam vremena, dakle nista obavezno....
Na vrh Go down
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 36
Registration date : 2009-03-09

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 6:54 pm

volim Uvod u anatomiju..i volim od sapunica onu Zorro..
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:02 pm

Ja gledam samo Zorro,ali bilo je mnogo serija koje sam pratil Very Happy
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 1:48 am

Ja sam ih dosta pratila.Na pocetku po nekad a onda sve vise i vise.
Trenutno repriziram Uvod u anatomiju,reprizirala Sex i grad,Sainfeld,Zivot na sjeveru,Rebelde,iako sam gledala na obn Rebeld way isto sve samo drugi glumci,Po nekada pogledam i onu sa ciganima.Ma eto ptretezno svaku seriju koja se pusta na novoj jer po cijeli dan samo novu gledam.
Ponekad pogledam NMK hrvatsku verziju,LZN,Bitange i princeze rijetko,Princ sa Bel Air-a,nekada gledala Daleki rodjaci,Lude 70-e,Mucke,Csi sve verzije,NCIS.....napisah se ja....
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 1:03 pm

Samo kada mi je dosadno gledam serije...gledala sam Dadilju,Sex i grad,svi vole Rejmonda,Lude 70-e,Mucke,Rat u kuci,Reba...Uh Very Happy CSI,Rezi me(Nip&Tuck),Princ sa Bel Aira,itd,itd,itd....Ima ih koliko hoces,ali i nasmijem se uz njih...
Od sapunica kada odem mami,sa njom gledam Zorro,posto je ona ljubitelj sapunica...Gledam jos Judinu zenu i moja omiljena sapunica je bila Ruzna Beti cijepa se od smijeha ja se rugala njoj kako se smije i sad se Sejo smije kao ona cijepa se od smijeha I ja se napisah Very Happy
Eto,ja sam jako ne zaposlena zena cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 4:04 pm

uvod u anatomiju...csi...svi vole Rejmonda ta mi je extra Debra je zakon haha


a sapunice ne gledam....

neki dan sam ovo procitala negdje

vrhunac spanske serije je kad Hose Armando sazna da je sam sebi otac lol!

ne volim te serije uopste svaka je ista....cim pocne znam sta ce bit na kraju...

al ko voli nek izvoli Wink
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 4:35 pm

U sapunicama ti je vazno da vidis prvu epizodu,onu u sredini i kraj i izgledala si seriju hashaha
Sve je to isto,ali i nije...Vidis,Rubi je bila totalna suprotnost,glavna uloga zla Laughing
Ja volim brazilske sapunice,njih rado gledam..Kao Klon(zabranjena ljubav) ili jos par njih,kod njih nema zlih uloga sto se namerace na dobricu glavnu ulogu,preotmu joj momka,ukradu joj dijete,nju zarobe i na kraju zli umiru,dobrice se vjencaju i zive happy do kraja zivota cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 5:03 pm

s.mama za Ruby si upravu e tu sam seriju pratila stravno...bilo je price o tome da ce se nastavit al nista od toga.....vidis nju sam zaboravila...eee kako sam mogla Alehandra zaboravit ahhaha kako se zvao onaj plavi nesto sa S cini mi se a vidi meni se ona Miranda upste nije svidjala vise sam bila uz Ruby Embarassed bila je zla al brate mili nije ona kriva sto su muskarci naivni i samo misle na jednu stvar Smile
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 5:27 pm

I ja sam zaboravila kako se onaj plavi zvao...davno sam gledala Rubi,ali je fakat bila dobra serija lol!
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 11:12 pm

Sada gledam samo tevenovelu Napusteni andzeo lol!
Na vrh Go down
Maja1128
Super član
Super član
Maja1128


Broj komentara : 64
Age : 38
Mjesto : USA
Registration date : 2009-04-09

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 7:21 am

S.mama MR (citat):
U sapunicama ti je vazno da vidis prvu epizodu,onu u sredini i kraj i izgledala si seriju hashaha

hajahaha hajahaha hajahaha hajahaha
Eh sto se nasmija. Ovo si potpuno u pravu. Mi ovdje imamo Pink pa te serije budu zaraza...ali sam posle par skontala bas ovo sto si ti rekla pa sad to vrijeme sto sam trosila na serije koristim za nesto drugo cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 4:54 pm

Dobra si,pametno utrosi to vrijeme Laughing
Moja mama je opsjednuta sapunicama,uzivi se ono bas pravo,pa na svaki osmijeh u sapunici ona odvali kez,na tuzne scene ona se rastuzi,kad neko nekoga hoce da povrijedi ona govori nemoj molim te i sl.Zbog toga ja njih i ne gledam...
Na vrh Go down
Bebana
Extremni član
Extremni član
Bebana


Broj komentara : 215
Age : 42
Mjesto : Bihac-Gornji Vakuf
Registration date : 2010-11-02

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Nov 09, 2010 2:43 pm

volim pogledati na OBN-u Gumus
i ostale serije na FTV-u i slag na kraju 1001 Noc
Na vrh Go down
adela
Extremni član
Extremni član
adela


Broj komentara : 121
Age : 44
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2010-11-02

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Nov 09, 2010 3:37 pm

ja gledam gumus li ne odo namenski da sjedim i gledam jer dosta sam kao malo djete hiperaktivna tongue i nemogu sjedeti 45min ili 1h koliko trje serija na jedno mjesto neko mi je gledajnje serija gubčjenje vremena mislim na spanske i njima slicne a odgledam komedije uvjek ,a sto se tice volim kvizove i sve sto ima takmicarskog duha tipa super talenat to volim gledat Wink
Na vrh Go down
Bebana
Extremni član
Extremni član
Bebana


Broj komentara : 215
Age : 42
Mjesto : Bihac-Gornji Vakuf
Registration date : 2010-11-02

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeTue Nov 09, 2010 3:44 pm

ja ne mogu da ih pratim jer uvijek trcim za malim ili nesto radim tako da sad nisam u toku sta se desava u Gumusu i u 1001 noci masila dosta epizoda
Na vrh Go down
breskvicaa MR
Moderator
Moderator
breskvicaa MR


Broj komentara : 331
Age : 41
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2010-01-12

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeSun Nov 14, 2010 12:20 pm

Nekad Šeherzadu nekad Gumuš ali vecinom volim španske sapunice na njih sam navikla i od americkih NCIS,i slicne njoj Smile
Na vrh Go down
Samy
Extremni član
Extremni član
Samy


Broj komentara : 122
Age : 49
Mjesto : Bužim
Registration date : 2009-04-23

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeThu Jan 27, 2011 1:03 am

Meni su Španske dosadile blablabalala Uvijek iste teme samo drugi glumci jedino sto volim da pogledam u kojoj glumi Saul Lisazo smijesak njega volim da gledam. A od ovi Turski trenutno gledam, Šeherzadu i Asi jako mi se svida ova druga smjesko.n
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeMon Feb 07, 2011 12:10 am

odmaram se uz Turske serije,gledam Gumus(obavezno) i Bilo jednom u Turskoj,ponekad i Seherzadu
Na vrh Go down
breskvicaa MR
Moderator
Moderator
breskvicaa MR


Broj komentara : 331
Age : 41
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2010-01-12

Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitimeWed Feb 09, 2011 9:32 pm

Aman zeno sto se ti zadala u serije ja sam odustala od njih ne gledam ni jednu i rahat sam hajahaha
Na vrh Go down
Sponsored content





Sapunice i druge  serije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sapunice i druge serije   Sapunice i druge  serije Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sapunice i druge serije
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Kultura,knjiga,muzika,film,tv,novine-
Idi na: