Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju

Go down 
+2
Stella MR
Adminko MR
6 posters
AutorPoruka
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 36
Registration date : 2009-03-09

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 2:49 pm

25 stvari zbog kojih je lepo biti u drugom stanju

Do sada ste se verovatno bar malo umorili od svega onoga što prati trudnoću. Ali, ima i zanimljivih i lepih dešavanja tokom tih devet meseci. Uostalom, evo liste dvadeset pet dobrih razloga (što ozbiljnih, što šaljivih) za radost!

1. Uvek ste u prilici da zaustavite kolonu vozila kada želite da pređete ulicu.

2. Ljudi posmatraju vaš stomak i osmehuju se. Nekome ste svojom pojavom sigurno ulepšali dan.

3. Slobodno možete da pojedete celu čokoladu, bez osećaja krivice. (Ipak, ne preterujte u ovoj slatkoj navici, da ne biste zažalili zbog viška kilograma koji vas „vrebaju“.)

4. Razumeće vas ako zaplačete uz neki film, pa čak i ako nije mnogo tužan.

5. U prilici ste da razmišljate o tome kako da nazovete jedno ljudsko biće – vaše dete!

6. Baš je lep osećaj dok posmatrate vašeg supruga kako se pretvara u tatu, mazeći i ljubeći vaš stomak.

7. Seks - ne morate da brinete da li ćete ostati trudni. Koje zadovoljstvo!

8. A tek kupovina kupaćeg kostima! Sada nema razmišljanja o odgovarajućem modelu koji će da pokrije vaše nedostatke i viškove.

9. Moći ćete da se prepustite snovima do mile volje.

10. Imaćete osećaj kao da ste u nekom posebnom, slavljeničkom raspoloženju.

11. Razmišljaćete o lepim događajima koji su pred vama.

12. Nećete morati da objašnjavate vaše promene raspoloženja.

13. Hranićete se zdravije, unosićete dosta tečnosti, ješćete kvalitetne namirnice.

14. Moći ćete ranije da izađete sa posla sa obrazloženjem da vas je beba tako jako «pritisla»...

15. Zamislite nezaboravan osećaj kada prvi put čujete otkucaje srca vaše bebe.

16. A tek prvi bebini pokreti u vašem stomaku...

17. Imaćete ekstra pažnju i naklonost sa svih strana!

18. Dobićete, i to potpuno besplatno, trudnički «paket lepote» - sjajnu kosu, duge i jake nokte, prelepu kožu i veeelike grudi!

19. Svuda možete da idete preko reda.

20. Kako ćete samo da uživate dok budete kupovali sve one slatke stvari za bebu.

21. Sanjarićete o danu kada će vas neko nazvati «mama», a vašeg supruga «tata».

22. Pokloni, poklončići... Dobijaćete ih i za vreme trudnoće, a posebno kada se porodite...

23. Moći ćete da odgovarate na uobičajena pitanja na sasvim drugačiji, duhovit način. Npr. ako vas suprug upita: «Šta si radila danas?», možete da mu odgovorite: «Pravila sam bebine uši»...

24. S vremena na vreme ćete pokušavati da se setite svih bajki, uspavanki, dečjih pesmica...

25. Preznojavanje, mučnine, oticanje, hemoroidi, lupanje srca i sve ostalo - ne traje večno. Eto razloga za još jedno slavlje!
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 9:22 pm

Ja bih dodala jos:

Rodicete sebi predivno stvorenje koje ce vas voljeti bezuvjetno za cijeli zivot.A i vi cete naravno to malo stvorenje voljeti najvise na svijetu. i love you
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 9:40 pm

Stella MR (citat):
Ja bih dodala jos:

Rodicete sebi predivno stvorenje koje ce vas voljeti bezuvjetno za cijeli zivot.A i vi cete naravno to malo stvorenje voljeti najvise na svijetu. i love you
i love you i love you i love you potpisujem i love you i love you
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 9:14 pm

baš sam jučer pričala sa susjedom o trudnoči i trenucima koje doživiš dok si trudna i da razdoblje trudnoče zbog silnog stresa kako če sve biti nije ponekad baš sretno...a onda ovo pročitam i sjetim se svih prednosti...super je to.

mogu reči da sam ja imala razdoblje teško do 5mjeseca...mučnine, bilo mi je salabo...a onda sve super...eto i sad dolazi vrhunac kad ču uskoro vidjeti svoje zlato...jedva čekam taj trenutak.svi me tješe da če sve biti dobro i ja se nadam samo da sve prodje super dače dragi Bog.
Na vrh Go down
Ida
Novi član
Novi član
Ida


Broj komentara : 20
Registration date : 2009-03-04

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 11:00 pm

hehe, ja sam imala tesku trudnocu i nije bas bilo puno lijepih stvari,ali eto...lijepo je kad te svi paze mada to zna dosaditi. Meni je najljepse bilo ici na kontrole. to svi mrze,ali ja ne, jedva sam cekala da vidim svoje pile, bar da znam sta radi u tom t renutku, u kojem je polozaju, kako napreduje i sl. isto sam voljela kad se mrda,ali kasnije sam sizila, jer se desavalo da me boli koliko se vrtio....nazalost vise je negativnih stvari zbog kojih sam bila ubjedjena da ne bih vise nikada radjala,ali sada...kako gledam svoje pile...dodje mi jos koji put da rodim Very Happy
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 11:06 pm

Ida bas tako kad sam vidjela moju curicu,ma cini mi se da bih odmah drugu bebicu Smile
Mim i ja sam do 4,5-5mj imala mucninu ali cijeli dan od jutra do mraka,i vjeruj da se to sve brzo zaboravi Wink
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 10:52 pm

Jaooo kako je sve to sjatko bravvo bravvo
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:16 pm

I jos kad me navecer probudi sa lupkanjem u stomaku,a ja ga jos smirujem...I u tibi je imao kontrolu nad nama(mislim na sebe i m)...I sa osmijehom se probudim u 4 ujutro da ga smirim,i sada se budim sa osmijehom kada cujem da place..Spavam,a osjetim kako dise u svom kreveticu..
Ah,jedva cekam drugu bebu.da vidim,da li ce moja ljubav prema drugoj bebi biti ista ili veca od one koju osjecam prema Seji...Divno je biti mama,da dragi Allah svakoga obraduje...
Na vrh Go down
Sponsored content





25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju   25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju Icon_minitime

Na vrh Go down
 
25 stvari zbog kojih je lijepo biti u drugom stanju
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Svađa mama zbog djece
» Devet navika pomoću kojih će se vaš struk stanjiti!
» Kakvo će biti vaše dijete

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Trudnice-
Idi na: