Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera

Go down 
+6
Stella MR
Adminko MR
*zvjezdica*
mim
riba
Dzeny MR
10 posters
AutorPoruka
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 12:34 am

Možda vam parovi koji neprestano guguću jedno drugom idu na živce, no njihov slatki intimni jezik svakako dobro utječe na njihovu vezu

Naime, znanstvenici su dokazali da su romantični, sladunjavi nadimci koje parovi međusobno razmjenjuju put u zadovoljniju i sretniju vezu.

Istraživanje objavljeno u časopisu Journal of Social and Personal Relationships otkriva da je učinak na vezu jači što su nadimci otkačeniji i neobičniji.

'Kvantiteta slatkih i smiješnih nadimaka koje jedno drugom nadjenete dnevno važnija je od kvalitete', kaže Jamie Turndorf terapeut za veze iz New Yorka.

Korištenje nadimaka 'injekcija' je pozitivne komunikacije i jednostavan način da održavate svoju vezu jakom.

'Bilo da se radi o tepanju ili o neobičnim izmišljenim riječima i nadimcima, možemo zaključiti da je par jako povezan te da ima svoj mali privatni svijet, mini kulturu', rekla je Carol Bruess voditeljica obiteljskih studija na sveučilištima St. Thomas i St. Paul u Minnesoti.

Na početku veze parovi obično jedni drugima daju slatka imena, poput Šećeru, Kolačiću i slično. Kako se veza razvija, raste i međusobno povjerenje te se i vokabular nadimaka širi. Oni vas mogu podsjećati i na neke važne uspomene i događaje iz života.

Svako novo iskustvo otvara vrata za nove nadimke. No važno je napomenuti da oba partnera moraju biti zadovoljna odabranim nadimcima. Vjerujemo da mnogi ne bi bili sretni da ih partner zove Smrdljivko, Ušljivko i slično.

A kako se vi medjusobno nazivate? Very Happy
Na vrh Go down
riba
Extremni član
Extremni član
riba


Broj komentara : 132
Age : 46
Registration date : 2009-03-04

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:25 am

imamo dosta nadimaka ,
neke sam već zaboravila scratch ,
sad sam se prisjetila ,nekih naših starih nadimaka ,
danas ću MM prozvati švrćko
Razz Razz Razz
to je bilo tako davno ,MM je bio dosta mršav ja sam ga zezala ti si moj mali švrćko
a danas mašala vaga 115 kg osmijeh
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:31 am

Ja mm zovem:
maleni,ZIRAFICA cijepa se od smijeha ,misicu,bebo,mace moje,
milo moje,ZIVINA cijepa se od smijeha

A on mene:
curice,mjauu cijepa se od smijeha ,ZIVINA;ZIRAFA cijepa se od smijeha


Ima ih jos ali stid me napisati.
Kada bi procitale mislile bi da se mrzimo,a
u stvari mi se tako zezamo cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 2:11 pm

ja muža zovem ljubica i on mene ljubica... Very Happy mi smo dvije ljubice dragaste.nekad si kažemo ljubica zubica.... happy hart srculence
Na vrh Go down
*zvjezdica*
Novi član
Novi član
*zvjezdica*


Broj komentara : 2
Age : 41
Mjesto : Dreamland
Registration date : 2009-04-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 7:31 pm

Dzeny MR (citat):

Ima ih jos ali stid me napisati.
Kada bi procitale mislile bi da se mrzimo,a
u stvari mi se tako zezamo cijepa se od smijeha


lol!
gledajuci Lud, zbunjen. normalan, pokupili smo oboje onaj dio kad Izet kaze unuku Jedi g****,sto mi cesto znamo reci jedno drugom u sali a da neko cuje sa strane reko bi Ovi nisu normalni hajahaha

MM ima nadimke ljubica, hani-bani, pile
a on mene zove isto ljubica, sreco moja i keksicu-seksicu hashaha
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 8:17 pm

Uravu si .
I m smo dosta pokupili iz te serije.
sada svakodnevno jedno drugome govorimo đu...e jedno cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 36
Registration date : 2009-03-09

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:51 pm

mi smo maca,cica,smokvica... cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 11:14 pm

Bibi-skracenica od Habibi flower
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Nuna MR
Moderator
Moderator
Nuna MR


Broj komentara : 256
Age : 40
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:40 pm

I mi ih imamo vise...ali glavni su nam naravno Nuna i Nune. Very Happy Very Happy
Ni sama vise ne znam odakle nam je to izvedenica... lol!
Jedino kad sam ljuta zovem ga imenom Very Happy ili nadimkom kojim ga inace svi zovu.
A i meni je cudno kad on mene zovne imenom,jako rijetko to uradi. Smile
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 3:13 pm

Imamo more slatkih i neobicnih nadimaka, i kad me zovne imenom, znam da nesto nije u redu flower , isto tako i ja njega....Najdraze mi je nadimak Gagac, Dagsi(od dragi) i tako sl.
On je mene dok smo se zabavljali zvao Mishko/a..., a poslije kad sam bila trudna znao je izvaljivati svasta, danas su mi preslatki, ali dok su hormoni divljali nije bas bilo slatko..Npr. "moja bemba,bembela, bjeskvica, cmokvica, sviđalica i mali milion drugih, danas pocesto zovne "ženice".....
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 4:20 pm

Uh,ja se ne mogu ni sjetiti vise kako se nazivamo cijepa se od smijeha Precesto me zove Pivence,dok ja njega Patkica zbog njegovih usnica Very Happy
I onda oni pogrdni nazivi,ja njemu upucujem,ne smijem ni napisati...ali u sali,mada se moram suzdrzati da to vise ne govorim,moze me ko cuti Laughing
I isto kada me zovne imenom,znam da nesto nije u redu...
Na vrh Go down
nikita
Novi član
Novi član



Broj komentara : 24
Age : 37
Mjesto : Ljubuski
Registration date : 2009-04-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 12:21 am

Moj muz mene zove jazavac jer mi cesto smrdi iz usta kako povracam zbog trudnoce! Sta cu Laughing
A inace su nadimci odkad smo bili u vezi poceli sa ljubavi zatim ljubi-ljubice-bubi i sad smo dosli na bupsi. Tako se trenutno zovemo. Kako mene hormoni pucaju zovem ha nekad konju i onda kazem nisi ti konj , konj je fina zivotinja Very Happy
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 12:36 am

Nikita legendo cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Konjicuuuu cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Sponsored content





Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera   Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Neobični i slatki nadimci jačaju vezu izmedzu partnera
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Neplodnost oba partnera
» Neplodnost-koliko nas udaljava od partnera i ostalih ljudi?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Ljubavni život-
Idi na: