Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Prvi dan u vrtiću

Go down 
+7
danka
Nessa MR
dinciii MR
Ayda MR
Dzeny MR
riba
Stella MR
11 posters
AutorPoruka
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:21 pm

Ustali smo u 7.30,Hanu jedva probudili,jer predhodnu noc nije htjela spavati do 2h.
Spremili se i otisli u vrtic.Ispred vrtica ima djeciji park,koji je trenutno prazan,a Hana zove ceco-djeco,svi smo nasmijani.
Odlucili smo svi skupa uci,jer smo trebali obaviti prijavu,predati pelene,ruksak sa presvlakom...
Tata je usao kod direktora da zavrsi papirologiju a mama je sa Hanom otisla u jaslice.Spustila je medju djecu,sreca nije bilo bas puno djece.Ona onako stala i gleda igracke ja sjela i gledam je,ona se i ne okrece da me vidi gdje sam.Vjerujem da je predpostavljala da sam tu.Ona je iza ograde,a ja sjedim na stepenici.Gledam a srce mi hoce puci od tuge.Raspitujem jos neke sitnice od tete.Dodje i tata i donese ruksak i pelene,i trebamo krenuti...ona nas gleda onim svojim slatkim okicama...Kaze teta,sacekajte nemojte ici i povede je da pogleda kroz balkonska vrata golubove,a ona obozava ptice(titite kako ih zove)...i mi odemo.

Bila sam ostavila dosta stvari za raditi kuci,ali smo ja i mm otisli da mi se poprave naocale,i dok je covjek popravljao otisli smo nakon 1,5god sami na kafu,otisli po naocale,i mm me ostavio u frizerskom salonu u blizini vrtica.Kada sam zavrsila sa frizurom,otisla sam u prodavnicu po hranu za bubicu jer sam predpostavljala da nije jela.Onda sam otisla po nju.
Popela sam se do jaslica i vidim sjede djeca,ona stoji i place,pocela je plakati kad je mene vidjela i odmah je dosla do ograde i ja sam je uzela i naravno i ja se malo rasplakala.Ujutro nisam u vrticu plakala ali sam "gutala knedle"
tete kazu da je malo plakala,da je malo jela i da je bila fina.
Prezivjele smo prvi dan a vidjecemo kako i hocemo li se naviknuti...


Posle smo otisle u park da se malo igra i bila je zadovoljna.U putu me i zagrlila bez da sam joj ja rekla,tuga me obuzela kada sam vidjela one more trepuske od suza...ali sta cemo moramo se probati naviknuti


Cim smo dosle kuci zaspala je...i jos spava.


Oprostite na kilometarskom postu,kome nije dosadno nek procita...
pusica
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
riba
Extremni član
Extremni član
riba


Broj komentara : 132
Age : 46
Registration date : 2009-03-04

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:25 pm

Stela najvažnije da ste izgurale prvi dan
mislim da će sutra več biti lakše ,i da će Hanica uživati ,u igri s malom rajom balonini balonini balonini balonini balonini
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:27 pm

lol! Hvala Ribice,hvala Dzeny:lol!:


Stella MR: komentar modifikovan dana: Wed Apr 15, 2009 3:28 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:28 pm

Bila je dobra i nije pravila problem kada ste je ostavili.
Ma ona ce se sutra zaigrati s djecom i igrackama
da ce i zaboraviti da ti nisi tu.
pusica
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:31 pm

Ma nek si ti nama u detalje opisala sve, ...

Dusa slatka, ma bice njoj lijepo u vrticu i brzo cete se navikunuti, bile ste hrabrice obadvije...
A nek' si i sa muzem popila kafu, mogu misliti kako vam je bilo neobicno, sjedis, a sve kontas nesto ti fali....SmileSmileSmileSmile...A brzo cete se naviknuti na tu kafu, poslije nekog vremena ce vam goditi pravo:)SmileSmile...
Zelim vam srecu i drugi dan u vrticu i da sve prodje kako treba...Ljubi mi jaslicu malu!
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:34 pm

jasta fali kao ruka,kao noga,kao srce,ma kao sve.Neznam da hodam bez nje...
Sada ce mm biti vise aktivan oko nje,jer cu ja vjerovatno od sutra na posao.
A kafica...neobicno nam bilo...ali smo otisli na mjesto gdje smo prije najcesce dolazili sunny
Pa smo se prisjetili starih dana sunny

Hocu hvala ti,ljubi i ti djecake pepe...
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
dinciii MR
Moderator
Moderator
dinciii MR


Broj komentara : 210
Age : 40
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-04

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:42 pm

stella najbitnije da je prosao prvi dan bit ce jos tesko al ako bog da naviknut cete se brzo...poljubac za hrabru mamicu i Hanu
Na vrh Go down
http://neckodina.weddingannouncer.com/
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 3:48 pm

Hvala Dinci pusica
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 11:18 pm

Evo ja tek sad vidim da je danas bio taj veliki dan.Ma najgore je proslo ja mislim da ce se curica odlicno uklopiti s djecom bice mozda jos koji dan placa i suzica ali brzo ce to prestati.Evo saljemo vam obadvjema pusu jer ste bile hrabre danas. pusica
Na vrh Go down
danka
Novi član
Novi član
danka


Broj komentara : 15
Age : 42
Mjesto : Travnik
Registration date : 2009-04-13

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 12:06 am

Sjtih se svog prvog dana kad sam ostavila svog djecaka na cuvanje tetama koje nikad u zivotu nije vidio.... pale kod mene je bilo strasno, prva sedmica je bila uzas......znala sam na posao placuci, pa me kolegice na poslu tjese kako je to god sviju isto,kako ce sutra biti vec lakse....hB nije dugo trajalo nekih 7 dana ....nakon tog period moj Mirza nije se ni okretao zamnom kad bi ga dovedi u vrtic....
svaki pocetak je tezak.....

a sad netrebam ni spominjati..... cheers
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 12:49 am

Hvala vam mile moje,puno mi znaci... sunny
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Lorna
Novi član
Novi član
Lorna


Broj komentara : 12
Age : 51
Mjesto : Travnik/San Antonio, TX
Registration date : 2009-04-13

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 5:02 am

Prvi je dan bio najtezi, svaki sljedeci c ebiti laksi od prethodnog. Sve ovo tebi teze pada nego njoj. Drzimo fige da sutra sve bude super i saljemo vam puno poljubaca!
cmok
Na vrh Go down
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 36
Registration date : 2009-03-09

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 1:24 pm

Stella bašsi me rasplakala...želim da se ljepotica što prije navikne a i ti snjom... dsa dsa dsa
Na vrh Go down
Camm MR
Moderator
Moderator
Camm MR


Broj komentara : 219
Age : 44
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-27

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 5:27 pm

Aaaa bas si me rastuzila.

Ma bice to dobro provalili ste najgore sad ce sve lakse biti.Neka nje sa djecom
nek se druzi. flower flower

i love you i love you i love you i love you i love you i love you
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 12:49 am

hehe hvala vam cure moje.Evo prezivjesmo i drugi dan u vrticu.Kad sam zvala tel teta kaze da je bila fina i da nije plakala izuzetak kada djeca uzmu loptu da se igraju a ona hoce i onda place i htjela je tetin telefoni onda plakala i to je to.Kada je mm dosao po nju ona je bila u parku i igrala se a tu bi dane provodila bez ikoga cijepa se od smijeha samo da je napolju.Izveli su je napolje jer je bilo malo djece,vecina je otisla kuci inace jaslicku djecu ne izvode vani.Jedna teta jedno dijete je bilo u parkicu. cheers I tete su se izvinjavale sto je prljava mm je rekao da nema problema i da nama to odgovara samo nek je dijete napolju i nek je zadovoljno.
Kada joj se javio jako se obradovala.Kad su dosli kuci nazvali me i malo sam pricala snjom i rasplakala se.MM kaze da se smijala od dragosti kada sam pricala duda2
Onda su dosli po mene na posao i malo smo setali happy hart
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 12:07 am

Danas nam je bio jedan od tezih dana.Mozda cak i najtezi.Kada sam je ostavila plakala je i kada sam zvala tel plakala je poznala sam joj glas i teta je rekla da je danas najvise plakala,nije spavala,malo je jela ...posle je mm pokupio i odveo u park da se malo igra.

a meni je bilo uzasno tesko da je ostzavim,ali eto moramo se navikavati No
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeFri May 01, 2009 1:13 pm

jos uvijek nije bas sve super ali je svaki dan sve bolje i bolje,po malo je pocela jesti,CAK I SPAVATI sto mi je nevjerovatno...ponijela sam joj fifi lutkicu i dadnu joj kada treba spavati,zagrli je i zaspe dusa mamina sunny
Samo kada je podignem neda mi maknuti,valda se boji da cu je ostaviti...
subotom vrtic ne radi a u mj dana radim dvije subote,tako je jednu subotu kod moje mame jednu kod mm mame.
Sve u svemu zadovoljna sam,svaki put je sve bolje i bolje,juce je dobila pohvale od tete da je sve bilo super.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
mikimaus
Novi član
Novi član



Broj komentara : 3
Registration date : 2009-04-24

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeFri May 01, 2009 2:06 pm

Da se i ja oglasim... Pozdrav mamama! Pažljivo pratim sve u vezi sa prvim danima u vrtiću jer i mene za koji mjesec isto čeka i svaki put se rastužim do boli...Vidim da je Hana već prebrodila tu krizu i zato joj šaljemo bezbroj poljubaca a mamu stellu necu tješiti jer ne znam sta bih rekla...mi mame se jednostavno moramo isplakati da bi nam bilo lakse. Ali zato i postoje ovi forumi da razmijenimo iskustva i da se bolje osjećamo.

Samo hrabro i dalje nam piši o svemu jer nas ima zainteresovanih za ovu temu.

Veliki pozdrav
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeFri May 01, 2009 10:57 pm

Hvala lol!
Bilo je suza na obadvije strane,kada sam nazvala obdaniste i poznala njen plac,neznam jeli bilo bolje da nazovem da vidim sta radi ili da ne zovem,kada sam je cula na telefon da prica srce mi se steglo,ali eto to je sada iza nas,vidjecemo kakva ce biti sledeca sedmica jer ce biti par dana samnom.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeWed May 20, 2009 10:17 pm

Prije par dana smo docekali i to da je Hana zaplakala sto ide kuci iz vrtica Shocked Shocked Shocked lol! lol! lol!
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
mikimaus
Novi član
Novi član



Broj komentara : 3
Registration date : 2009-04-24

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeThu May 21, 2009 11:57 am

Stella MR (citat):
Prije par dana smo docekali i to da je Hana zaplakala sto ide kuci iz vrtica Shocked Shocked Shocked lol! lol! lol!
Wink Wink


ma bravo! to je prava mamina curica!...eh, kad cemo mi doci u tu fazu Wink

pusica hani
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeThu May 21, 2009 10:48 pm

Poslije otprilike mjesec dana.
Sta je sa vama dokle ste vi dosli sa vrticem i za koji ste se odlucili?
cula sam da je dosla nova curica u jaslicku grupu,od god dana,jeli to vasa?
lijep pozz i hvala za pusu.
bice gusto ali izdrzite,isplati se. lol!
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
mikimaus
Novi član
Novi član



Broj komentara : 3
Registration date : 2009-04-24

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeFri May 22, 2009 5:13 pm

ma, mi smo skroz neodlucne...vidjele smo nekoliko vrtica i jos se nismo odlucile...do jula cemo morati pa javimo gdje smo se smjestile , a dotad cemo citati iskustva sa foruma Laughing


pozdrav
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeSat May 23, 2009 1:14 am

Ova nova curica sto je dosla je pra unuka od jedne gospodje sa kojom sam slucajno razgovarala i preporucila joj vrtic.Kaze da joj je danas treci dan.Kao da sam vidjela moju hanu sa pocetka oni uzdisaji od placa...
A hana sva sretna kad sam dosla,kada je ostavljam u vrtic vise ne place,vec sama ide tetama,pruzi im ruke,dusica moja maja lol!
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitimeSat May 23, 2009 1:15 am

Ma samo polako,sretno u biranju i da vam sve bude super aBd.pozz
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Sponsored content





Prvi dan u vrtiću Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi dan u vrtiću   Prvi dan u vrtiću Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prvi dan u vrtiću
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prvi izlazak
» Prvi zubići
» Prvi dan u školi
» Prvi dan na poslu
» Ljubav na prvi pogled

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Dječiji kutak-
Idi na: