Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi

Go down 
+3
Camm MR
Mamyca MR
Stella MR
7 posters
AutorPoruka
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 12:14 am

Kada ste djetetu dali da proba kravlje mlijeko,i ostale mlijecne proizvode?


Stella MR: komentar modifikovan dana: Sat Mar 14, 2009 6:46 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Mamyca MR
Moderator
Moderator
Mamyca MR


Broj komentara : 111
Age : 38
Mjesto : Mostar
Registration date : 2009-03-02

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 4:40 pm

Prvi put sam mu dala kada je imao negdje oko 7,8 mjeseci.
Na vrh Go down
Camm MR
Moderator
Moderator
Camm MR


Broj komentara : 219
Age : 44
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-27

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 7:35 pm

Mlijeko,sir,pavlaka,sve smo uveliki oko 11mj.
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeFri Mar 06, 2009 12:23 am

Obadvoma od 8 mjeseci,iako mi je sin bio kao beba alergican na proteine kravljeg mlijeka zbog cega smo zaglavili na pedijatriji kad je imao 40 dana,dr.mi je savjetovao da mu od navrsenih 8 mjeseci uvedem kravlje mlijeko,i jesam i nije bilo problema.
Na vrh Go down
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 36
Registration date : 2009-03-09

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 11:25 pm

ja sam adminu dnas uvela,nije baš oduševljen..stavila sam mmu malo Nesquika i popio je.
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 11:32 pm

I moja djeca nece da piju bijelo mlijeko,obavezno u mlijeko ide malo Nesquika Smile
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 12:00 am

Ja sam svom od 6-og mjeseca pocela davati kravlje mlijeko(iz opravdanih razloga)...
Nije imao alergiju..Sada pije uz cokolino,a ja uz Nesquik Wink
Na vrh Go down
beni29
Novi član
Novi član
beni29


Broj komentara : 20
Age : 49
Mjesto : Brest- France
Registration date : 2009-03-27

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 10:35 pm

Ovdje se do godine dana na preporucuje kravlje mijeko i ja sam svojoj djeci davala formulu do godine. Poslije smo presni na mlijeko za razvoj i stariji sin ga je pio do godine dana a mislim da cu tako i sa mladjim. Inace osim toga pedijatar mi je rekoa da mu mogu davati punomasno mlijeko ali eto ja nesto vise volim ovo za razvoj mada sigurno nema previse razlike.
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 10:58 pm

Ja sam curici pocela po malo davati oko 11 mj,inace jos uvijek doji.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:00 pm

Blago tebi stella kad je jos dojis...
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:06 pm

Uh,pa i nije bas.Navece se sada pocela buditi po 100x cini mi se.
Mada ja mislim da je to neka faza i da prozivljava ono sto se desi po danu Suspect
Doji ujutro kada se probudi pa nekada i nastavi spavati,onda poslije podne kada ide spavati i navece pred spavanje.I naravno sva budjenja nocna doji,mada jako kratko.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:09 pm

Ljubim je,neka samo doji,sto duze to bolje,bar ja tako mislim,jer je puno zdravije tvoje mlijeko(to i sama znas)...Da sam mogla dojiti Seju,dojila bih ga dok ne krene u skolu cijepa se od smijeha
Sorry OT
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:12 pm

cijepa se od smijeha

Ma ja planiram jos jedno pola godine aBd,a mozda i dalje jer sam sve govorila do godine pa do god i pol pa sada dvije... cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:15 pm

Produzi draga do 6-te godine smjesko smjesko smjesko smjesko
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:34 pm

cijepa se od smijeha pa da onda na velikom odmoru dodjem da je podojim cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:41 pm

cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha Draga,recesija je,ustedi malo para sto bi trebala dati za uzinu,ti je besplatno podoji cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:44 pm

cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 36
Registration date : 2009-03-09

Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 11:52 am

hajahaha hajahaha hajahaha
Na vrh Go down
Sponsored content





Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi   Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kravlje mlijeko i mliječni proizvodi
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Adaptirano mlijeko
» Dojenje ili ad mlijeko

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Ishrana beba i djece-
Idi na: