Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Vaša porođajna priča

Go down 
+12
Dzeny MR
Adminko MR
dinciii MR
Nuna MR
Nessa MR
Ayda MR
Almaa
Camm MR
S.mama MR
Stella MR
Ida
Admin
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:00 pm

Stella,nemoj u detalje,valja se i meni drugi put poradjati smjesko smjesko smjesko
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:05 pm

Izostavila sam,ne brini,a i ja aBd mislim jos makar jednom Cool
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:07 pm

ABd i ja cu makar jos jednom,mislim da je dovoljno dvoje Laughing U ovoj recesiji smjesko
Ma proci cemo mi dobro,vidjeces Laughing
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:08 pm

Recesija se odrazava i na brojno stanje porodica, smjesko smjesko smjesko smjesko.n smjesko.n smjesko.n
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:10 pm

cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha juhuuu
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:12 pm

Ma naravno da cete jos jednom,a vidjecete aBd da drugi put to ide puno brze i lakse.Volim kad zenice razmisljaju kao vi pusica i ljubite djecicu.
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:15 pm

Ja sam na carski,ionako ne znam kako izgleda porodjaj cijepa se od smijeha Pa ce i drugi put biti tako,samo se probudim i dobijem bebu smjesko smjesko juhuuu
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:15 pm

Zaboravih Laughing Nessa i tebi pusa i tvojoj djecici i love you
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:18 pm

Znas i ti sebi ugoditi cijepa se od smijeha salim se.
Nessa hvala,pusa i tebi i tvojoj djecici.
Jos jedno i dosta,ako bude i jos jedno e to ce biti ne planski.
Kao sto rece S.mama recesija cijepa se od smijeha cijepa se od smijeha
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Nuna MR
Moderator
Moderator
Nuna MR


Broj komentara : 256
Age : 40
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 11:19 am

Evo i nase pricice...

Termin je bio na danasnji dan,27.03. ali mi smo to malo prije odradili.
23.3. na kontroli sam bila otvorena 3 prsta,tako da je dr. rekla da dodjem sutra i da ce to biti to.
Bolovi su me probudili u 5h ujutro,bili su na sat vremena. U 10h smo otisli na prijem,tad sam bila 4-5 otvorena,u pola 11 sam usla u porodiliste.
Cijelo vrijeme sam bila super raspolozena,nije me nesto posebno bolilo,bilo je poprilicno izdrzljivo.
Dok su mi uradili ctg otvorila sam se jos 2 prsta,tako da mi nisu dali prepidil gel kako su planirali.Oni su mi probili vodenjak.
Ukljucili su mi indukciju,odradili jos jedan ctg...Stvarno nisam ni osjetila kako je vrijeme prolazilo,cijelo vrijeme sam se zazala i pricala sa svima okolo.
Kada smo dosli na 8-9 prstiju otisla sam na tusiranje i onda u posebnu radjaonu u kojoj me mm vec cekao,onako obucen ko astronaut. Predao mi je poruku na malom papiricu od mame koja je bila ispred sa svekrvom,i to mi je puno znacilo.
Odmah smo se poceli smijati svjesni da nas jako malo vremena dijeli od naseg malenog savrsenstva,malo sam bila na pilates lopti,on je masirao ledja...tada je malo vise bolilo,ali on je bio tu i stvarno mi je pomogao.
Oko 13:30 dr. je rekla da smo jako blizu,da na svaki napon guram,da je sad sve na meni i tako to...
Dragi mi je stvarno puuuno pomogao,tako je pazljivo slusao babicu i dr. i onda i mene navodio,bili smo stvarno dobar tim.
One najjace bolove sam imala nekih 25 minuta,stvarno sam se trudila da slusam sta mi svi govore.
Nisu mi capnuli niti sam pukla. Mada sam ja govorila u bunilu " capnite me" to mi je mm rekao,ja se ne sjecam,u mojoj glavi je da sam govorila sijecite me,ne mogu ja ovako.
Tu sam se malo gubila,jer je bilo u 30 sekundi puno promjena...tipa guraj,nemoj gurati,napni,nemoj napinjati,disi...guraj,ne guraj puknuces,necemo sijeci,hocemo,pa sam se sva izbezumila.
Mm je tu uradio najbolji posao,totalno stalozen i pribran,tako da smo ipak izgurali puslicu nasu bez capkanja.
I onda ona famozna " sav bol zaboravis" i stvarno je tako bilo.Zarica je rodila u 14:10h. Iste sekunde kao da se nista nije desilo,puslica na meni,mm kraj nas,samo smijeh i suze radosnice u ocima. Ona onako sva vrela sa onom tankom njeznom kozicom,ma fantazija osjecaj.
Dr. je preuzela ulogu fotografa i slikala nas
Prekrasno je bilo...Onda su je uzeli i odradili sve sto treba,kad su je vracali meni malo su je pokazali i majkama koje su izbezumljene cekale ispred. Mm je bio s nama jos nekih pola sata,presretan i kaze svima bi preporucio da prisustvuju porodu. Za njega najljepse iskustvo u zivotu,a meni je jaaako drago sto tako misli.
I ja mislim isto,osjecaj je prekrasn podijeliti svaki taj momenat.
Na kraju smo imali mali problem sa posteljicom,nije htjela da izadje,pa su planirali da me uspavaju i vade je.Ali meni u tom momentu nije nista bilo bitno,mogli su raditi sta su htjeli,bitno je da je Zarica izasla kako treba i da je sve uredu s njom. Dok sam ja sa mm sredjivala prve utiske,oni su posteljicu nekako isceprkali tako da mm onda rahat napustio radjaonu,a ja sam ostala.
Onda je usljedilo telefoniranje,poruke i ostalo...donjeli su mi da papam,pa sam tu odmarala do 16:10. Non stop je neko ulazio da me vidi,da nas pohvali kako smo bili hrabri i pribrani i mm i ja. Stvarno svi su bili prezadovoljni kako smo suradjivali i sve brzo zavrsili. Bravo mi.
Na kraju smo dusica i ja prebacene u sobu i tada je pocelo ono pravo upoznavanje.Oka nisam sklopila tu noc,samo sam je gledala,smjeskala se kako smo napravili tako medeno stvorenje,slikala je i slala mm slike i tako do polaska kuci.
Uh napisa se ja bas...mogla bi jos ovoliko,ali da ne pretjeram.
Samo cu jos reci,slusajte sta vam govore dr. i babica,dooobro slusajte! Ja sam se iskljucila i samo cula njihove i glas od mm. I stvarno je upalilo...bilo je brzo i expeditivno.
I jos da dodam,sve moguce pohvale za porodiliste u Tuzli,moje iskustvo je prekrasno. Svi su bili ljubazni,susretljivi i hvala im od srca zbog toga!
Na vrh Go down
Adminko MR
Moderator
Moderator
Adminko MR


Broj komentara : 326
Age : 36
Registration date : 2009-03-09

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 12:30 pm

Jako lijepa priča Nunice..bravo za tebe ,Zaricu i Muža..stvarno ste bili hrabri..Uživajte sa svojom princezom.. pusica pusica
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 2:00 pm

Bravo Nunice... bravvo bravvo bravvo bravvo vibra vibra vibra vibra vibra
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 2:22 pm

Svaka cast Nuno bravvo bravvo bravvo bravvo
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:33 pm

Na kraju smo dusica i ja prebacene u sobu i tada je pocelo ono pravo upoznavanje.Oka nisam sklopila tu noc,samo sam je gledala,smjeskala se kako smo napravili tako medeno stvorenje,slikala je i slala mm slike i tako do polaska kuci.



plac plac plac plac plac

Ovo su meni radosnice krenule, da znas....Svaka vam cast....
I veeeliko bravvo bravvo bravvo za vas.....i za vasu malu puslicu!!!
Ljubimm vas!!!


S. mama. procitah i tvoju pricu i zamisljala sam te onako okrenute glave, stegnuta srca, bezbroj osjecanja u jednom momentu: ljubavi i straha, izgubljenosti i nepoznatog, novog zivota i prihvatanja, placa i radosti, smusenosti i pribranosti,poricanja i svjesnosti... i suze su krenule....Ne mogu da zamislim taj momenat i kako ti je bilo...HB prosao je i danas imas prelijepog malisana, neka je ziv i zdrav...Ljubim ga!!

Bravo za sve HRABRE mame!!!!bravo za nas!!!
Na vrh Go down
beni29
Novi član
Novi član
beni29


Broj komentara : 20
Age : 49
Mjesto : Brest- France
Registration date : 2009-03-27

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 11:03 pm

Ja sam imala dva porodjaja iz snova bez ikakvih bolova jer ja sam imala kontrakcije ali nisma osjecala bol. Babica je ipak odlucila da mi da epidiral ali stvarno nije bilo potrebe. Ja ne znam sta porodjajni bol i drago mi je zbog toga. Sjecam se samo kada sam se poradjala sa Benjaminom 4 babice su bile u sali i ja sam im govorila da se jedna Bosanka poradja isto kao i Francuskija. Bas mu se bile ismijale i znam da isto tako sa Benjaminom sa gledala tv sve dok nisma pocela gurati....Ovako bih mogla jos 10 puta.
Drago mi je da je porod bio vrlo lagan mojoj dragoj tuzlanki i naravno podrzavam njenog muza i mislim da je vrlo vazno( barem zamene) da muz prisustvuje porodu. Naravno sada sve ostaje stvar licnog izbora i naravno uslova.
Na vrh Go down
dinciii MR
Moderator
Moderator
dinciii MR


Broj komentara : 210
Age : 40
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-04

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 11:26 pm

Nuna moja prelijepa prica bravvo bravvo bravvo bravvo

I moj mm je bio cijelo vrijeme sa mnom to znaci skoro 35 sati...cak je bio i u sali na carskom na kraju,a sve govorio necu ja biti tu samo dok budes sama cim dodje doktor ja cu pobjeci smjesko ma kakvi cijelo vrijeme me masirao,dusa moja slatka...bas se i on napatio...sad govori da je i on rodio curicu smjesko smjesko smjesko


beni29 blago se tebi,da su meni takvi porodi vjeruj da bi petero djece imala... Very Happy
Na vrh Go down
http://neckodina.weddingannouncer.com/
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 12:15 am

Nuna moja draga divna je priča....pusu šaljemo Zarici. priča je divna,baš si me smirila. Beni i tvoja je ssuper...nadam se da ču i ja tako roditi...uh bliži se dan.... Very Happy srculence happy hart
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 12:18 am

Nunice divna prica bravvo bravvo bravvo Za vas bravvo
Beni drago mi je da je i kod tebe bilo sve dobro.
A i sve ostale zenice. srculence i love you
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 3:15 pm

moj početak poroda počeo je oko 6h ujutro.javili su se bolovi kao menstrualni ali ne jaki.probudila sam ja muža i rekla mu moramo u rodilište.a on meni ma pusti me još malo pa tek je 6h ujutro...odem u kupatilo sredim se obukla sam se i opet do muža.dragi idemo u rodilište maleni je krenuo.i tako se mi uputili u rodilište, pregledali me i poslali u radjaonu.uh i tada kreče sve.počela sam se sve više otvarati, počeli i jači bolovi.i na kraju mi ginekologica probušila vodenjak i tada je sve jače krenulo.to je bilo oko 16h.ležala sam u radjaoni ma sve me boljelo, bio je muž samnom i puno mi je pomagao kako da dišem....malo sam skakutala na lopti, šetala...uh nisam htjela vikati jer sam znala da to nema smisla.porod je trajao od 8 ujutro do 17:45 kad se maleni Aleksandar rodio.dugo je to trajalo....nakon sve jačih bolova i pregleda koji su mi tokom poroda bili najteži jer sam se morala okrenuti na ledja a bila sam cjelo vrijeme na boku i to mi je puno pomoglo.

nakon svih bolova i patnje iz dva truda ja rodim miša malenog.imao je 52cm i 3860kg.e to nije kraj muka, posteljica nije htjela vani uz tri lijeka i povlačenje..odveli me na kiretažu ja onako krično satlakom 60/70 jedva sam disala i bila sam sva u panici...uspavali su me jer nisam mogla slušati kako pričaju pa sam im na kraju rekla da me uspavaju...izgubila sma puno krvi i nakon poroda nudili su mi transfuziju...ja sm se jako uplašila jer mi nisu sve objasnili kako treba...odbila sam i na kraju se pokazalo da je tako bilo i bolje.nakon svoih muka, bolova i terapija koje sam prošla kad sam došla doma,mogu reči da sam sad tek normalna.nisam nervozna, ne vrti mi se u glavi uspjela sam se oporaviti nakon samo 3mj...Hvala pu no mojim prijateljima i mužu a i susjedima koji su mi puno puno pomagali da sve to preživim i zaboravim.hvala mojoj Nuni što me slušala kad sam brojala i bila tužna, puno ti hvala draga moja što si bila uz mene a ne poznajemo se uživo.

hvala mojoj obitelji najviše mojoj sestri! sve vas volimo ja maleni. srculence i love you i love you
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 9:23 pm

Zao mi je sto ste se napatili,ali eto hB sve se dobro zavrsilo flower
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 02, 2010 2:44 am

Drugi put nije bio carski i bilo je jako lose...Ne znam kako da pocnem i odakle da pocnem....
Sa S.mi nije pukao vodenjak,pocelo je sa bolovima i duplo manje me boljelo nego sa E.Njom mi je prosao termin,pa su me smjestili u bolnicu,u sobu koja je gledala na tzv.radjaonicu...koliko sam samo djecijih glavica vidjela No A meni je pukao vodenjak u pola 2 ujutro.prvo je poceo da curi,kako nisam znala sta je,mislila sam da sam izgubila osjecaj za malu nuzdu i tek kasnije skontala da je vodenjak,a Boga sam molila da to ne bude tu nocjer sam vecerala samo dvije kriske hljeba uz casu soka...
I poceo je curiti...kada sam rekla sestri da mislim da je to to,napravila me budalom,ali sam legla i jos malo sacekala i naravno,krevet je bio sav mokar...Odvele su me u sobu za pripremu,legla sam na krevet i cekala..Nakn onoga sto su mi dale u venu poceli su bolovi...Gledala sam kako dolazi novi dan,moleci da me porode na carski,ali svaka od njih je rekla da imam odlicne izglede za prirodan porod...I molim da me onda prirodno porode,kaze meni da se napinjem tu gdje lezim...A puno sam se plasila...I napinjala sam se bez ikoga i tiskala sam koliko sam mogla i molila da mi kaze kako jer ne znam...Ni jedna nije dolazila...Nakon izvjesnog vremena dolaze i postavljaju me na porodjani stol i ukljucise indukciju...U zivotu me nista vise nije izmucilo kao indukcija i onda kaze da tiskam..A bog zna da sam tiskala najvise sto sam mogla...Iz sve snage koju sam imala,ali ona se nije pomjerala...Nije htjela izaci...kaze donesite vakum,ova se ni malo ne trudi i tad sam ulozila svu snagu,pomislila na S. i tisnula,ali opet nista...Dolazi druga sestra i navali se na stomak...Dr.kaze da neradi to jer sam prvi put imala carski,a ona njoj kaze da me vise ne muce i da je krenulo ne moze se sad vratiti...Kosa mi je bila mokra,pa suha,pa opet mokra i cujem samo sijeci,sijeci i gotovo izlazi gospodjica,sva plava i ne place...Nakon nekog vremena proplaka i stavi je uz mene...sve sam zaboravila,ali sam na stolu..cekaju anesteziologa da me uspava,ko fol zbog prvog carskog reza da vide jel maternica u redu...Tek nakon dolaska kuci saznam daje grlic maternice pukao i da su ga sili i da su sve sili Evil or Very Mad Dugo mi je trebalo da ustanem i da sjednem kako treba,plus sto nisu ni spojili kako treba No
porodila sam se u pola 9,a nakon sivenja sam se probudila u pola 11 pale Ali volim i uvijek cu voljeti svoje pilice Wink
Na vrh Go down
Bebana
Extremni član
Extremni član
Bebana


Broj komentara : 215
Age : 42
Mjesto : Bihac-Gornji Vakuf
Registration date : 2010-11-02

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 11, 2010 12:35 pm

citala sam vase price pa sam i ja odlucila na svoj najljepsi dan podjelim sa vama dan kad sam postala najsretnija majka na svijeti:

bila je subota ustala sam i prepremila se jer sam isla u Travnik na pregled mada jos porod nije bio,otisla sam sa mm nekako nervozna jer sam mu govorila nebi da ostajem u bolnici sutra je Bajram zelim biti sa vama....
Usla sam kod dr on me je pregledao i kaze nece jos porod bilo mi je drago sto cu sutra biti sa svojima
dosla sam u stan rucali i sa zaovom sam sredila stan predvece su ona i mm izasli imeni je samo ostao kolac da napravim polako sam pocela sa pripremama ali sve osjetim bolove u donjem dijelu stomaka a kao prvo djete pa nisam ni znala kako boli...
nazvala sam mm i rekla mu dobila sam bolove a on kaze ma nije nista to tebe boli

od pregleda ali kako krene bol boga mi nije od pregleda...
otisli smo do ambulante da me babica pregleda i ustanovila je porod
dosla sam u stan uzela sve sto mi treba i sa zaiovom muzem smo krenuli u Travnik,sretna sam bila sto cu se poroditi i biti sa svojim sinom ali sam se opet pitala kako ce sve to proci primili su me u radjaoni dr me pregledao i odlucio da moram poroditi na carski rez.
u 00:10 na svijet je dosao najljepsi djecak na svijetu koji je svojoj mami uljepsao zivot
bio je to moj naljepsi poklon za bajram
kad sam dosla sebi imala sam jake bolove ali kad su mi donijeli sina da ga vidim bola vise nije bilo njegove lijepe okice su me gledala a ja sam tad bila najsretnija mama na svijetu


Bebana: komentar modifikovan dana: Thu Nov 11, 2010 11:49 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Bebana
Extremni član
Extremni član
Bebana


Broj komentara : 215
Age : 42
Mjesto : Bihac-Gornji Vakuf
Registration date : 2010-11-02

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 11, 2010 12:41 pm

Vaša porođajna priča - Page 2 9929_1207653946447_1081635123_649998_5064750_n


ovo je slika prvi dan njegovog zivota
Na vrh Go down
adela
Extremni član
Extremni član
adela


Broj komentara : 121
Age : 44
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2010-11-02

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 11, 2010 7:18 pm

ja u opste nemam porodjajnu pricu,zvuci smjesno ali istinito moji porodi traju svega 5min tako da nisam imal sta da osjetim prezivim ili slicno naravno da je predivno iskustvo,i drago mi je da nisam osjetila nikavu muku dok sam radjala nisam secena ,nisam sivena oba moja sina su bili teski 4.100
Na vrh Go down
Dzeny MR
Moderator
Moderator
Dzeny MR


Broj komentara : 1108
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-03-03

Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 11, 2010 11:45 pm

Bebana (citat):

i sa zauvom sam

Stella ,ako nije problem da ispravis pravopisnu gresku nase clanice bebane,umjesto ZAUVA da napises zaova,zbog ostalih clanica Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Vaša porođajna priča - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaša porođajna priča   Vaša porođajna priča - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vaša porođajna priča
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Post porođajna depresija
» Da li ste znali da vaša beba?
» Koja je vaša idealna frizura
» Vaša visina i razlika izmđu vm
» Kako je protekla vasa trudnoca?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Mame-
Idi na: