Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Empty
KomentarNaslov komentara: Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!   Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 9:03 pm

Za sta bi se najprije opredjelile kada je u pitanju cuvanje vaseg djeteta???
Koja je najidealnija opcija za vas???
I k'o trenutno cuva vase dijete??

Ja cu, aBd, uskoro poceti raditi i opredjelit cu se za "nana-servis", iz razloga sto je mi je mama blizu, za pocetak je i ekonomicnije Very Happy , a poslije se mozda opredjelim za obdaniste ili igraonu!!!
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!   Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 9:07 pm

Mi smo prvo mislili da je moja mama cuva.Ali mama ima malo zdravstvenih problema.Tako da necu da je opterecujem da dolazi sa kraja do na kraj grada.Tetu neznam nijednu da ima preporuke,tako i to otpada.Igraona koja nam je blizu,organizacija 0.

Tako da smo se odlucili za vrtic,al ne znamo jos koji.Uglavnom bice privatni.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Mamyca MR
Moderator
Moderator
Mamyca MR


Broj komentara : 111
Age : 38
Mjesto : Mostar
Registration date : 2009-03-02

Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!   Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 9:30 pm

I ja bih uskoro trebala poceti raditi,i Hamzu ce cuvati nena,moja svekrva,jer zivi s nama.Ona se sama ponudila,i tako da smo sad za sad tako odlucili,moja mama nemoze jer radi,a u vrtic ili jaslice ga jos ne bih slala,kasnije ga i mi mislimo upisati u vrtic. Very Happy
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!   Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 12:01 am

ja sam uvijek za nana servis jer nekako mi sigurnije...al sto se mora mora se ni prvi ni posljednji u vrticu :| ......kod nas za sada nista aBd kad napuni dvije prvo cu vidjet s mamama ako mognu one super ako ne onda vrtic Rolling Eyes
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!   Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 12:08 am

Ja ne radim pa ih cuvam ja,a ako su vam nane-bake na raspolaganju i jos uz to mladje i dobrog zdravlja eto gdje ces bolje,mada ni od vrtica netreba bjezati imaju i oni svoju pozitivnu stranu,uglavnom izbor je nas pa sta god odlucile bice ispravno.
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!   Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 12:52 am

Da malo je tesko,sveki ce jos malo pa u penziju,ali mislim da je Hana pre ziva da bi je mogla cuvati.Hana je kao zvrk.A moja mama je malo bolesna.
Zato ne bih da opterecujemo ni moju,ni mm mamu.
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Sponsored content





Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!   Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Igraona(sa mrežicom)
» Momenat kada se mami zacrveni lice radi "malih bisera"!
» "Kako naučiti djecu spavati" Dr. Estvill
» Kako reći "Volim te" bez riječi i poklona?
» Od čega "crne" zubići našim mališanima?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Dječiji kutak-
Idi na: