Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Od čega "crne" zubići našim mališanima?

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:48 pm

Kod mog djeteta su zubi-biseri, redovno ih peremo i nemamo problema s tim,HB(jos)..
Ali, imam prijateljicu ciji je sin mladji od mog 3 mjeseca i vec duze vrijeme zubi su mu u losem stanju, dakle krenuli su da crne..Nije li to preranO??
Ima li to vise veze sa genetikom ili od onoga sta djeca jedu, tipa slatkise, cokolade(u velikim kolicinama)??
Sta vi mislite i imate i iskustva sa ovim???
Moje licno misljenje ili tacnije iskustvo je da nema to bas prevelike veze sa jedenjem slatkisa, jer jede i moje djete, nikad nisam pazila na to koliko ce slatkisa pojesti u jednom danu, jer ako je dobro jeo, dam mu koliko god zeli!!!
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 4:51 pm

Jaoj, ja se izvinjavam, ako sam pogrijesila u svrstavanju teme, bila sam malo brzopleta, mozda je ipak trebala ici na pdf "zdravlje beba i djece", pa ukoliko moderatori misle tako, slobodno nek prebace...
Nadam se da me necete ruziti!!! flower
Na vrh Go down
Camm MR
Moderator
Moderator
Camm MR


Broj komentara : 219
Age : 44
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-27

Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 6:21 pm

Nastojala sam curici da perem zube od samog starta
a i ona uziva u tome da sama pere svoje zubice..
Mislim da je do higijena samo, ili ako djete jede vise slatkih proizvoda...

Reci prijateljici nek mu pere zube i nek ga odvede kod zubara jer znam jednu curicu u koje su bili crni zubi
otisla je par puta kod zubara i sa stalnim cetkanjem zuba je sve spalo.

Opet kod moje curice su razdvojeni zubici nadam se da nece biti drugi
jer ovo je bas ruzno No
Na vrh Go down
dijamant
Extremni član
Extremni član
dijamant


Broj komentara : 163
Registration date : 2009-03-05

Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 7:32 pm

drage moje kad su vasa djeca pocela lijepo da peru zube ja sam svom neki dan uzela kaladont i cetkicu al on jos nezna bas lijepo....ali bi prao i meljao po cijeli dan malo malo pa mu naumpadne cetkica Smile
najgore mi je navecer pred spavanje kad mu dam da opere malo mu pomognem al onda vriska ocu jos ocu jos....neznam mozda je rano jos....kako vi sa svojom djecom?Kako ste ih ucile?i u kojoj dobi ste pocele? smijesak
Na vrh Go down
Nessa MR
Extremni član
Extremni član
Nessa MR


Broj komentara : 324
Age : 50
Registration date : 2009-03-05

Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 7:38 pm

Sin mi je vec veliki i momacki pere zube,svi zubici su mu odlicni nema ni jedan crn i tek nedavno su mu poceli ispadati prvi zubici.Eh sa curicom je haos sto se tice pranja ne bi cetkicu popustala pa joj prvo ja operem zubice i onda njoj dam da ona sama melja,neznam ti draga moja reci kad ce nauciti sami ali dobro je i ovo sto nam daju da im mi operemo,inace i ona ima lijepe zubice sad valjda ce takvi i ostati.
A znam i dosta male djece koja do druge godine izgube zubice,tako pocrne i samo se izlome ili kao sto rece jedna moja prijateljica jednostavno se istopili,nisam sigurna od cega neki su uvjereni da im djecica imaju takve lose zubice od toga sto su dugo pili sokic iz flasice,neznam.
Na vrh Go down
Camm MR
Moderator
Moderator
Camm MR


Broj komentara : 219
Age : 44
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-27

Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 1:10 am

cim je dobila prve zubice odma sam joj pocela prati znaci 10-11 mj.jer su joj kasno zubi probili
dobro joj je cetkica pomogla za desni kada su joj zubici nicali
uvjek je trazila cetkicu...

a sada joj naspem u casu vode dam joj ona sama umace i pere vise riba nego ja Laughing Laughing
dobro ja da hoce ima djece sto ne vole da peru zubice
al mislim ako se naviknu na vrijeme da nece biti problema kasnije
jer im onda to bude i igra. Laughing Laughing
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 1:18 am

Ja mojoj curici dam samo po nekad da sama melja,inace joj ja operem,ona malkice odplace za cetkom.I to je to.
Nekada joj dadnem onu za bebe gumenu pa ona stim melja i glodje. Laughing
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
Sponsored content





Od čega "crne" zubići našim mališanima? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Od čega "crne" zubići našim mališanima?   Od čega "crne" zubići našim mališanima? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Od čega "crne" zubići našim mališanima?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prvi zubići
» Bez čega ne bi mogle živjeti
» Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!
» Momenat kada se mami zacrveni lice radi "malih bisera"!
» "Kako naučiti djecu spavati" Dr. Estvill

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Zdravlje beba i djece-
Idi na: