Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Empty
KomentarNaslov komentara: "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot?   "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeSat May 30, 2009 1:51 am

Kako imati sve?' I drustveni zivot, i posao i djecu, i kucu,..a da pri tome ocuvate i kvalitetan ljubavni zivot?
Da li nasa svakodnevnica,stres na poslu, problemi, finansije, recesija, beba, djeca, glavobolja, nesanica, umor i sve drugo sto zagorcava svakodnevnicu, utice na nas ljubavni zivot?
Vjerovatno se desilo nekad, da ste zbog svega nabrojanog zapostavili svog muza ili ga cak odbili u ovom segmentu zivota ili on vas....
Ja jesam, ali rjedje(ako zanemarimo trudnocu, porod itd..itd Very Happy )...Cesce se to desava sa njim, jer vise radi i vise je umoran, ali nekako "istjeram" svoje(pa je jos uvijek u granici normale Embarassed srculence ), ali eto, nesto me bas opcenito interesuje, sta mislite o ovome i da li i kod vas se zna desiti da zbog ovoga "opadne" ljubavni zivot??
Ima li nacina da se "sprijeci", da se ne desi ili ne desava??
Ili smatrate, da je to, jednostavno, sastavni dio naseg zivota koje nas ne moze zaobici, ali da je prolazno??? sunny

LP
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot?   "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeSat May 30, 2009 2:14 pm

Mislim da to prolazno stanje...ja kad jedan problem rijesim,onda sam kao macka oko M,samo bi se grlila,ali kada imam problema,guram ga samo dalje od sebe...mene najvise nervira sto se desavaju iste stvari svaki dan...
Na vrh Go down
Maja1128
Super član
Super član
Maja1128


Broj komentara : 64
Age : 38
Mjesto : USA
Registration date : 2009-04-09

"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot?   "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 3:13 pm

Ja znam da je stres u pitanju. Ja naprimjer radim od 7:30 do 4:30 od posla do kuce mi treba oko 45 minuta. To znaci kuci sam oko 5:15, pocinjem veceru, perem ves ili sta jos trebam po kuci pospremiti, malo se igramo sa Rijadom, u tom vecera, ukoli sudje, spremi rucak za posao sebi i muzu, kupaj malog, spremi ga u krevet, 10 sati. Okupam se i legnem a tjelo mi breca, nije mi ni do mene a kamoli do ljubavi Shocked Smile Ja sam ta koja vise puta odbije jer sam umorna od posla obaveza i svega toga, necu da kazem da je muz nesto manje umorniji od mene ali nema te zenske obaveze kad dodze kuci sa posla. Mada on stalno zeli da mi pomogne ali ja sam takva osoba koja sama sebi voli da uradi jer to ja sebi najbolje, nezna on smotati ves kao ja, ili zagorice mu jelo i slicno..mozda sam ja kriva al takva sam. Ali je prolazno. Mi vjerujemo u odmore, makar jedan dan u mjesecu samo za nas dvoje, tada Rijad ide Mami ili ga Sveki cuva dok se nas dvoje provodimo kao dvoje zaljubljene djece, kino, vecera, i ljubav Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot?   "Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
"Ubija li svakodnevnica ljubavni zivot?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ljubavni kalkulator
» Kako reći "Volim te" bez riječi i poklona?
» Zdrave navike koje će vaš život produžiti za 11 godina
» Obdanište, igraona, teta čuvalica ili "nana-servis"!
» Momenat kada se mami zacrveni lice radi "malih bisera"!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Ljubavni život-
Idi na: