Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 Prvi simptomi poroda

Go down 
+6
Ida
Mamyca MR
S.mama MR
Camm MR
Stella MR
Nuna MR
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 10:15 pm

Mim sretno bigg huug
Samo se opusti i uzivaj jos koji dan kasnije ces imati obaveza,ali navikne se to a i brzo se sve zaboravi,samo da budete dobro obadvoje i cekamo aBd i slikice i pricu happy hart happy hart happy hart
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 10:57 am

prelijepo ste ime odabrali,Aleksandar,svidja mi se Very Happy Sretno vibra vibra vibra vibra vibra vibra vibra vibra vibra
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 08, 2009 2:15 pm

hvala! cheers razmišljali smo koje ime da malenome damo i na kraju smo odabrali Aleksandar.
uh sve me pritišče, dole..maleni lupa jako...da li lupa kad krenu trudovi ili ne? jer ako je tako neče miš mamin još vani mada jedva čekamo da ga vidimo. baš mi je teško..osječam se ko bačva...dobro da se nisam udebljala više od 13kg... happy hart
Na vrh Go down
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 5:21 pm

Ja se ne sjecam da li je Sejo lupkao kad su poceli trudovi Suspect Mislim da jeste,ali kasnije pred sam porodjaj je spavao cijepa se od smijeha Ne brini,sve ce biti u redu...
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 11:39 pm

maleni Sejo ti je presladak, taj osmjeh tako je sladak..da sam bliže odmah bi ga izljubila... srculence happy hart

vidjet čemo..kad krene..za sada je sve to lažno...neki bolovi ali prestanu jako brzo...vidjeti čemo kad če miš mamin biti spreman. duda
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 12:37 am

ja ti ne bi znala reci jer se Hanci bila uspavala pravo i zato su me ostavili u bolnici,onda sam pred ctg morala setati,a ona pobjegne pa ponovo...10-i dan sam se porodila
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
S.mama MR
Moderator
Moderator
S.mama MR


Broj komentara : 455
Age : 38
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 11:17 am

Mim,samo mirno i lagano i ne trci odmah u bolnicu,bolje se malo strpi kod kuce....zelim ti puno srece,mozda se porodis dok sam u gostima... Very Happy
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 12:11 am

hvala S.mama.ma neču odmah trčati...ja sam cjelo susjedstvo več obavjestila..tako da svi znaju kad me ulove trudovi... lol! i kad počnem vikati...

kaže meni susjed jedan iznad nas...ma možeš ti vikati pa čemo i mi sa tobom u rodilištu...nasmijao me..ali kaže uzeti čemo si mi koju gajbicu pivice jer to ipak dugo traje...nasmijao me... hashaha

a mm kaže super...da odmah krenemo slaviti...kad je u pitanju pivica svi su za...

danas me sve boli...baš sam nekako aj bok...križa..pritisak imam..pa glava..a sva sam aj bok...jedva čekam da krene jer ovi bolovi su svaki dan a ništa...i susjed ginekolog mi kaže da se tjelo priprema za porod...a ja brojim da predugo traje...

Hvala vam svima na podršci, što bi ja bez vas. hvalatiti
Na vrh Go down
Ayda MR
Moderator
Moderator
Ayda MR


Broj komentara : 155
Age : 40
Registration date : 2009-03-09

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 12:20 am

Mim, zelim ti puuunooo srece, lagan porod i da sve bude kako treba, da uskoro svoju bebicu drzis u narucju....,ma sve sve najboljeee...I drzim ti gige veeelike za tebe i tvoju bebicu i saljem vam 876767697676796569795876856568596867607 vibrica za sto laksi i brzi porod i da nam na svijet dodje prekrasna bebara!!
SRETTTNOOOOOO!!!

bvcxy bvcxy bvcxy bvcxy bvcxy bvcxy bvcxy
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 12:27 am

Ayda Mr Hvala ti puno puno na lijepim željama. vgo hvalatiti hvalatiti nadam se da če sve proči super. jedva čekam da vimim malenog miša koji me svo vrijeme lupao.
Na vrh Go down
Nuna MR
Moderator
Moderator
Nuna MR


Broj komentara : 256
Age : 40
Mjesto : Tuzla
Registration date : 2009-03-02

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 1:31 pm

E Ninice evo da ti i ovako posaljem vibrice...znas ti da ja mislim na tebe...sretno mila moja...ljubimo te!

vibra vibra juhuuu juhuuu
Na vrh Go down
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 3:00 pm

znam ja da ti misliš na mene Very Happy srculence . javim ti ja čim se nešto pokrene...za sada je sve lažna uzbuna...sinoč me zaboljela križa...ali ništa ni do križa i pritiska...kaže mi susjed da je sve to lažno...eto tako da nema pomoči moram čekati...ma neče maleni još čeka on svoj termin...želi biti kao tata da sve bude točno... happy hart

pusa velika tebi i Zarici! reica nisto šalje pozdrave i puse... srculence cheers
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:54 pm

Nina vibrice i od nas da sve super prodje aBd. vibra vibra vibra vibra vibra vibra vibra vibra vibra
Pusa pusica pusica pusica pusica
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 12:02 am

Hvala puno puno.... vgo vgo hvalatiti hvalatiti hvalatiti što bi ja bez vas.

javim vam se sa sa promjenama..za sada je sve po starome...susjed je doma...kaže kucaj,viči..sve imam spremno... vibra kad rodim morati ču napraviti ne feštu več party za sve susjede koji su me slušali...a i za vas drage moje.kad dodjem u bosnu na jesen radimo feštu. veliki zagrljaj happy hart
Na vrh Go down
dinciii MR
Moderator
Moderator
dinciii MR


Broj komentara : 210
Age : 40
Mjesto : Bec
Registration date : 2009-03-04

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 12:04 am

mim priblizava se ha???? mama mama
Na vrh Go down
http://neckodina.weddingannouncer.com/
mim
Novi član
Novi član
mim


Broj komentara : 37
Age : 44
Mjesto : istra
Registration date : 2009-03-03

Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 3:46 pm

približava se...jedva čekam...danas samo bili u šetnji da se malo pokrene maleni ali neda se on on lupa uživa....kaže meni susjed imam ja opremu i doma...smijala sam se...

baš sad brojimo dane....i sate...a ja sam sve spremila...svima dala upute... duda duda
Na vrh Go down
Sponsored content





Prvi simptomi poroda - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prvi simptomi poroda   Prvi simptomi poroda - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prvi simptomi poroda
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prvi simptomi trudnoće
» Sex nakon poroda
» Mršanje poslije poroda
» Opadanje kose poslije poroda
» Prvi zubići

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Trudnice-
Idi na: