Mala raja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mala raja

Forum za trudilice, trudnice, mame
 
HomePortalGalleryLatest imagesRegistracijaLogin
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» KLOMIFEN
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2015 12:03 am by malena

» auuuuuu
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 17, 2015 11:59 pm by malena

» Vaš horoskopski znak
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:09 pm by Dzana

» Odakle nam tipkate :)) ?
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2014 4:06 pm by Dzana

» U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm by Dzana

» Razlika u godinama između vas i vm
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:22 pm by Dzana

» Naša zanimanja
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:19 pm by Dzana

» Molim vas, nemojte me nikad pitati
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:01 pm by Dzana

» zelim da vam se javim
U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeWed Oct 03, 2012 11:26 pm by Bebana27

Forum navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 Kako koristiti ovaj Forum?
 Traži
Forum
Affiliates
free forum

Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password

 

 U kakvim ste odnosima sa svekrvom?

Go down 
+11
Bebana
Almaa
Maja1128
Dzeny MR
mim
Nessa MR
dijamant
S.mama MR
Stella MR
riba
Adminko MR
15 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
adela
Extremni član
Extremni član
adela


Broj komentara : 121
Age : 44
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2010-11-02

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 08, 2010 5:27 pm

ja i u prvom i sad ovom drugom braku sam imala dobar odnos sa svekrvom vjerovatno sto sam ja takva kao osoba za sve u zivotu polazim od sebe imam dva sina nekad cu ja biti svekrva imam brat moja ce majka biti svekrva i isto kao sto nebi voljela da moja majka ima los odnos sa snahom onda nevolim ni ja sa svekrvom ,medjutim kada bi bila neka losa svekrva vjerovatno bi imala drugaciji stav ali hvala Bogu ja zaista bez ikakvog laskanja imam divnu svekru i ne dozivljavam je kao svekrvu vec kao prijatelja cak u milion slucajeva imam slobodniju komunikaciju sa njiom nego sa mamom zato sto je zen aotvorena za svaku vrstu komunikacije bez ikakvog ustezanja...
Na vrh Go down
Stella MR
Administrator
Administrator
Stella MR


Broj komentara : 1197
Age : 43
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2009-02-25

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 09, 2010 12:24 pm

Kod nas se hvala Bogu nije nista promijenilo,jos uvijek smo ok lol!
Na vrh Go down
https://malaraja.forumattivo.com
jacaa87
Novi član
Novi član
jacaa87


Broj komentara : 49
Age : 36
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2010-11-03

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 09, 2010 12:30 pm

A nezivimo zajedno, nismo se nikada zakacile ali zna ponekad ujesti, mozda nesvjesno, ali ja to plaho i negledam Very Happy mada se ponekada iznerviram ali to vjesto sakrijem..
Na vrh Go down
daoxiang
Novi član
Novi član



Broj komentara : 13
Registration date : 2010-10-23

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 02, 2010 4:05 am


The acumen why Scott Campbell and replica handbags coact is because he is the tattooartist for Marc Jacobs. Besides, he aswell advised the unicorn totem Louis Vuitton handbags in amazing crafts. Scott Campbell, the boom expert, conducts a collective planning calm on allurement of the aesthetic director, Marc Jacobs.
Na vrh Go down
Dzana
Novi član
Novi član
Dzana


Broj komentara : 6
Registration date : 2014-08-19

U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 19, 2014 1:33 pm

Ne zivimo zajedno, ona je u drugom dijelu grada.
Mada joj ni daljina ne predstavlja problem da bude u toku svega.
U sustini ne svadjamo se u dobrim smo odnosima, dobro balansiram njeno zabadanje nosa u nas zivot. Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: U kakvim ste odnosima sa svekrvom?   U kakvim ste odnosima sa svekrvom? - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
U kakvim ste odnosima sa svekrvom?
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» U kakvim ste odnosima sa svojom mamom?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Mala raja :: Porodica-
Idi na: